Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć, pisze z anonima bo usunąłem konto
Mam monitor 23,8", 75hz, 1080p, VA i pora przesiąść się na coś nowego, dlatego mam pare pytań

1. Głównie gram przy biurku i wiadomo, wszystko widać, ale od czasu do czasu biore pada i gram z łóżka (odległość ~2,5m) i tutaj czasami pojawiają się kłopoty z widocznością jakichś szczegółów, że czasami musze głowe podnieść żeby coś dostrzec, przez co niewygodnie mi sie gra. Dlatego waham się między monitorem 27 a 31 cali. Jak wezme 27 to nadal może być za mało, z kolei jak wezme 31 to boje się że mi oczy wypali podczas grania przy biurku. Pytanie, czy 31 to nie jest za dużo? Czy może różnica między 24, a 27 już jakaś będzie i być może mi wystarczy? Opłaca się dopłacać do 31?

2. Zawsze chciałem sobie w końcu kupić zakrzywiony, więc raczej wybór padnie na właśnie taki, tylko pytanie jak ze smużeniem w nowych monitorach? Aktualnie mam budżetową iiyame, smuży jak cholera, nawet na maksymalnym overdrive i stąd pytanie czy problem w tych monitorach VA jest nadal tak duży? Czy udało im się zredukować to smużenie w porównaniu do monitorów sprzed kilku lat?

3. No i na koniec upatrzyłem sobie już dwa monitory, któryś z nich jest wart uwagi?
MSI 27 cali: https://www.x-kom.pl/p/1123913-monitor-led-27-265-284-msi-g27cq4-e2.html
AOC 31 cali: https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/monitory-led/monitor-aoc-31-5-cq32g2se-bk-2xhdmi-dp-glosniki

#pcmasterrace #monitory #gaming #gry #komputery


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: 27 to za malo zeby grac z kanapy, mi sie ciezko gra na tv 42cale a co dopiero na takim monitorze, jak chcesz to obczaj monitory ultrawide 49 albo 45 cali, sa dobre do grania sprzed biurka jak i z kanapy, a jak pytasz o smuzenie to musisz obejrzec na yt recenzje danego modelu bo jedne smuża drugie nie
  • Odpowiedz