Wpis z mikrobloga

Prosto z alternatywnej wersji rzeczywistości doktora:
-Dudek to kryptopisior, mimo że głównie j---e po PiSie i zawsze się znajdzie jakiś apologecki tekst usprawiedliwiający poczynania obecnego rządu
-Matczak to samo, mimo że ten literalnie (jako profesor prawa XD) lobbuje za narracją o walczącej demokracji i że trzeba naprawić bajzel po PiS-ie robiąc z praworządności kurtyzanę
Czyli wychodziłoby, że prawdziwymi liberałami są fanatycy zoologicznie nienawidzący PiS-u tacy jak Lis, Wiejski, Piński i Eliza Michalik xD?
Jak rozumiem jest to warunek sine qua non - albo n----------z w PiS z pasją i uporem godnym lepszej sprawy albo jesteś za "miękki" na liberała xD
#napierala
Makavlani - Prosto z alternatywnej wersji rzeczywistości doktora:
-Dudek to kryptopis...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Makavlani: Tak, doktorek to poziom silnych razem z twittera - ewentualnie emerytowanych krzykaczy z Facebooka, żyjących 24/7 polityką. To jest jego poziom intelektualny.
  • Odpowiedz
  • 5
@Mjj48003: Ja myślę, że on dobrze sobie zdaje sprawę (czytając choćby komentarze pod filmami), że nastąpiła dość duża podmianka jego widowni i ci co bardziej ogarnięci już dawno odbili, a zostały fanatyczne silniczki, więc ten musi cały czas zalotnie do nich puszczać oczko, bo podejrzewam, że to oni są jego głównymi chlebodawcami na Patronite. No i było nie było - ma ponad 2x więcej siana z Patronite'a niż jeszcze rok/półtora
  • Odpowiedz
@Makavlani: @Mjj48003 Potwierdzam, półludzie, którzy mu się zostali to najbardziej zaczadzony i bezmyślny sort człowieczeństwa. Szczerze polecam komentarze pod ostatnim filmem Judasza. Po tym, jak pokazaliśmy, jak bydlak łże, manipuluje, kręci, grozi doxingiem, podżega etc., jeden z komentarzy brzmiał: "ale ja i tak go lubię", a jeszcze inny "tym filmikiem zachęciliście mnie do tego, żeby wpłacać mu więcej pieniędzy na patronite". Prawdziwy festiwal wyparcia i zaprzeczenia.
  • Odpowiedz