Wpis z mikrobloga

W styczniu wybieramy się z różową do Ischgla na narty. Różowa śmiga doskonale a ja nigdy nie jeździłem i będę się dopiero uczył. Widziałem, że są tam szkółki i parę niebieskich tras, więc pytanie do kogoś kto tam był, czy będzie to odpowiednie miejsce do nauki?
#narty #narciarstwo #austria
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Getmano: nawet nie wiesz jak bardzo głupi i bezsensowny jest to pomysł xD. Jest 1000 lepszych miejsc do nauki, a ty sobie wybrałeś jeden z najdroższych ośrodków plus taki gdzie praktycznie nie ma tras dla początkujących bo nawet na niebieskich idzie dobrze p-----------ć, machajacypapiez.jpg
  • Odpowiedz
  • 1
@2-aminopirydyna: Ja tutaj za bardzo nie mam opcji wybierania miejsca xD Bardziej się doczepiam pod wycieczkę. Polecasz jakieś inne miejsca z doświadczenia? Może Koronplatz albo Madonna?
  • Odpowiedz
@Getmano: na Kronplatz nie byłem, ale Madonna byłaby dużo lepsza do nauki. A jak różowa weźmie karnet Folgarida/Marilleva + Madonna + Pinzolo to też będzie miała masę terenu do objechania. Ja nie pamiętam, która część tam najbardziej pasuje do nauki, ale z całą pewnością każda z nich bardziej niż Ischgl xD
  • Odpowiedz
@Getmano: jak jedziecie na tydzień to spokojnie zdążysz się nauczyć plus podszlifujesz skilla trochę w naszym chlewie i w kolejnym sezonie ten wyjazd do Ischgl będzie miał jakikolwiek sens z twojej perspektywy
  • Odpowiedz
@Getmano: słaba opcja, kiedyś w 3 dolinach takiego delikwenta wziąłemna jeden dzień, zero funu tylko czekanie na mnie i typa, którego za sobą ciągnąłem. Weź se z panna w Druskiennikach hotel na weekend i poucz się na snow arenie przed tym wyjazdem.
  • Odpowiedz