Wpis z mikrobloga

Dzisiejszego wieczoru spotkała mnie bardzo miła niespodzianka. Zauważyłem wpisy użytkownika @raneli. Ten błyskotliwy młody człowiek dokonał analizy kluczowych momentów z życia Malali7. Wszystko to zrobił korzystając z dobrodziejstw wielkich modeli językowych, korzystając przy tym z IDE cursor, które jest znakomicie zintegrowane i stanowi efektywne środowisko do tworzenia z wykorzystaniem tychże właśnie wspomnianych modeli.

Zaraz ktoś mi zarzuci, że napisałem to tylko ze względu na wychwycenie przez niego historii Malali7. Chciałbym jednak z miejsca temu zaprzeczyć. Jego myśli zupełnie niedotyczące Malali cechują się niebanalnym poziomem głębi i zdecydowanie warto jest wchodzić w interakcje z takimi ludźmi. Oprócz tego zdaje on sobie sprawę z tego jak nasz sposób myślenia jest predyktorem przyszłych zachowań i trzeba przyznać, że jego ostatnia działania w życiu dążą do wytworzenia silnej mentalności opartej na strategii. Wszystko to w celu zmaksymalizowania prawdopodobieństwa odniesienia sukcesu w życiu. Właśnie takich ludzi trzeba wam więcej, a nie kolejnych ściągaczy w dół.

Użytkownik @zachariasz-grundbaum i wielu innych, ale w prywatnych wiadomościach, prosili mnie o dodawanie więcej wpisów i ponowną aktywność na wykopie. Z przykrością jednak muszę was poinformować, że niestety ostatnio jestem zawalony robotą. Nie chodzi tu tylko stricte o karierę, ale również sprawy rodzinne. Ciąży na moich barkach duża odpowiedzialność i na koniec dnia jestem po prostu kompletnie wypompowany z energii przez co nie mam siły dokonywać dalszej analizy ludzi w depresji i w konsekwencji ewentualne wpisy, które bym dodawał, byłyby pozbawione głębi i poszukiwanej przez walczących ludzi esencji nadającej nadziei do dalszego życia.

#depresja #przegryw #damskiprzegryw #blackpill #neet #samotnosc #incelios #wychodzimyzprzegrywu #nerwica #frenpill
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@zachariasz-grundbaum: Okazała się to niestety być fałszywa informacja sprzedana mi przez resztę samozwańczej grupy incelios. Tag przeglądałem w ściśle ograniczonym czasie, w sposób NIECIĄGŁY !!! stąd byłem podatny na manipulacje i fake newsy. Użytkownik z dziewczyną z anime na profilowym wysłał pewnego screena i twierdził, że mają jeszcze więcej informacji tylko musieliby to wykopać z ich folderów.

O co ostatecznie chodziło? Incelios twierdzili, że na priv odezwała się do niego
  • Odpowiedz