Wpis z mikrobloga

Zapraszam do pisania swoich propozycji "na chlopski rozum" na temat zwalczenia powodzi na śląsku. Zaczne od mojej, skoro na Wiśle jest rekordowy niski poziom wody to może przekierujemy rzekę tak aby plynela do Wisły? #powodz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skąd wiadomo że jest powódź tak w ogóle? Bo widzieliście w TV? To wszystko nagrania z ubiegłych lat z Chin z wstawionymi w CGI ujęciami śląskich budynków. A co może wykopki z Jeleniej Góry i Opola tu piszą? A skąd wiecie że to nie boty? Był ktoś ostatnio tam? Jak ktoś napisze że był to na pewno bot ()
  • Odpowiedz
@zbyszko17: u mnie są w c--j wysokie rachunki za wodę, proponuję żeby wodę powodziową skoro jest jej tak dużo przekierować do miejskich wodociągów żeby leciała za darmo z kranu i do spłukiwania kibla, rozwiąże to problem powodzi i ulży polskim rodzinom w trudnych finansowo czasach
  • Odpowiedz
na Dolnym Śląsku mieszka 2,9 mln ludzi. Jeśli każdy wypije te 3 litry wody to fala powodziowa zmniejszy się o 9 mln litrów, które następnie będą stopniowo uwalniane z pęcherzy. Wyrówna to przepływ wody.


@Hrjk: mam lepszy pomysl - niech kazdy po prostu napelni wanne

Ponadto woda do gara, gar na palnik i cyk wyparowywujemy problem
  • Odpowiedz
@zbyszko17: Nic nie robić. Pozwolić na jak największe zniszczenia. Odbudowa tego wszystkie nakręci gospodarkę, ludzie będą mieć miejsca pracy i pieniądze. :)
  • Odpowiedz