Wpis z mikrobloga

Uczcie się robić biznes od Media Markt!

Dzisiaj rano szukałem mychy do kupienia: Logitech MX Master 3S. Znalazłem ofertę w MM, myślę sobie zamówię i odbiorę jeszcze dzisiaj w sklepie, super. Cena z rana: 399 zł. Wystarczyło kilka razy odświeżyć stronę, a przy produkcie pojawiła się adnotacja produkt czesto oglądany i nowa cena: 449 zł. Większość marketów elektronicznych od dawna trzyma 399 zł, nawet na Ceneo mediamarkt ma zaindeksowana właśnie taka cenę.

Brawo. Z taką złodziejska praktyka się dawno nie spotkałem. Mogłem kupic te myche w MM, a tak to już na pewno nie kupię czegokolwiek w tym sklepie. Praktyki godne Ubera, który zawyżał stawki kursów dopoki klient nie zaczynał z niego rezygnować, a potem nagle proponowal normalna stawkę.

I powiedzcie mi, że korporacje to nie jest rak.

Dla zainteresowanych:
https://mediamarkt.pl/pl/product/_mysz-bezprzewodowa-logitech-mx-master-3s-grafitowy-910-006559-1466340.html

#mediamarkt #ecommerce #hardware #komputery
zgubilessiejelonku - Uczcie się robić biznes od Media Markt!

Dzisiaj rano szukałem m...

źródło: o7Sk9kuTURBXy9hZGUzMWYxNi05MzU5LTQ3MGYtOTNjNy1mNDM4MjI4NzI0ZmYuanBlZ5GVAs0CZwDDw94AAaEwAQ

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zgubiles_sie_jelonku: Po co Ci taka mysz?

Opinia ze strony MM:

Zakupiłem myszkę nieco ponad rok temu. Niestety po roku prawy przycisk myszy zaczął się zacinać a następnie przestał działać całkowicie. Po oddaniu na gwarancjię serwis stwierdził że mysz została zalana - co jest KŁAMSTWEM, mysz nigdy nie została zalana a nie było otwierana. Logitech NIE OPŁACA sie naprawiać drogich myszek wiec stwierdzają zalanie.
  • Odpowiedz