Wpis z mikrobloga

czołem pustostanowe świry!

oto nie lada gratka, apartament mający ponad 8 lat do pierwszego zamieszkania. 8 lat stał zupełnie pusty, czekał aż wartość z metra skoczy z 6 000 do 14 000 zł (minus wykończenie po drodze). czy tego chcecie zabronić? komu przeszkadza, żeby takie piękne apartamenty stały puste?? KOMUNIS

https://www.otodom.pl/pl/oferta/jesli-musisz-pytac-o-cene-to-nie-jest-dla-ciebie-ID4stbI

#nieruchomosci
affairz - czołem pustostanowe świry!

oto nie lada gratka, apartament mający ponad 8 ...

źródło: pustostan

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@affairz:
Wiadomo przynajmniej czy nie stoi to na trasie tego kolejowego tunelu?
Jest opcja, że pół Łodzi zamieni się w gruzowislo.
Ale 3 bańki za mieszkanie w mieście, ktòre poza filmówką nie ma nic do zaoferowania. To trzeba być mega optymistą.
#lodz
  • Odpowiedz
A oni raczej nie wybiorą "aparatementu w Łodzi", bo za 3 bańki można już postawić wypasioną willę w willowej dzielnicy TOP5.


@Yuri_Yslin: to już dawno nieaktualne, ceny działek odleciały w kosmos jeszcze szybciej, niż ceny mieszkań. Sensowna działka (nie kwadrat 20x20 z domem na środku) w dobrym miejscu (co jak rozumiem definiujesz jako "TOP5") to już połowa tej kwoty. Za resztę dziś postawisz w miarę normalny dom z ogrodem, żadną
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@affairz: czemu nie kupiłeś po 6k?


@wolny_kot: bo jak to sprzedawali pewnie ledwo miałbym na wkład własny, nie lubię się lewarować na 30 lat (tzw. rozsądek, czyli na polskie czytaj: frajerstwo)
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
Z wjazdowymi do garazu nie ma juz problemu bo je zdemontowali XD


@massh: Ty w AZ mieszkasz? bo w SP3 też widziałem że c--j z bramą, i wjazdowa i ta do garażu długo były otwarte (albo nadal są) na oścież 24/7 XD
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@affairz a niby skąd wiesz, że nie było używane? Nie ma nigdzie takiej informacji w ogłoszeniu.


@Bestia_z_Jellystone: wiem bo oglądałem je jakiś rok temu i wtedy nie było nawet wykończone do końca (były podłogi, nie było żadnej kuchni). i pośrednik mówił że nie ma planów żeby je używać, tylko albo sprzedadzą takie albo jak się nie sprzeda to wykończą i sprzedadzą wykończone
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@affairz: Za dyche z metra moze by poszedl, lokalizacja fajna, przy najwiekszym parku w Łodzi, troche bajerów. Wielkosc niestety zabija cene, takie cuda robi sie max 150m.


@izydorczyk-sebastian: to są 2 połączone mieszkania. nawet jak to kiedyś oglądałem to była rozwalona ściana pomiędzy, ale wpadli na pomysł żeby ją zrekonstruować, a i tak sprzedają to jako jedno mieszkanie (fuck logic) XD
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@massh: no AZ było specyficzne bo jak sam deweloper mnie oprowadzał po nowych mieszkaniach to już sporo tam było na klatkach i w częściach wspólnych porozwalane
  • Odpowiedz
  • 0
@Kolanka

@affairz może właściciel 8 lat starał się o dziecko dla którego kupił to mieszkanie ale nie mógł wygrać z zaburzeniami erekcji. A ty się z tego śmiejesz?


Ja też.


Może Maulaj Isma’il czekał na testy na ojcostwo ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@affairz: prawie 1 milion dolarów za kurnik w Łodzi z fascynującym widokiem na betonowy parking. Nie no k---a, okazja po prostu niesamowita! Wcale bym nie kupił se czegoś w Begamo na przykład, gdzie jest cieplej, ładniej i wszędzie na piechotę dojdę xD
  • Odpowiedz
  • 0
@boryspo: wiem i nie zgadzam się. na wykopie kretyńsko zawyżane są ceny budowy, pewnie z niewiedzy. różnica między rozsądnym domem a willa bywa mniejsza, niż można się spodziewać. wynika to m.in. z faktu, że każdy kolejny metr kosztuje mniej z metra, a fikusna bryla dodaje "tylko" 100-200k do ceny.

a działka to i 10 mln może kosztować. Ale za 1200000 już kupisz fajna w willowej dzielnicy nawet Warszawy.
  • Odpowiedz