Wpis z mikrobloga

@120_Dni_Sodomy: tak. Przy tak srogim łamaniu przepisów, to bez względu na efekt takiej jazdy powinno to być przestepstwo i odebranie uprawnień do jazdy autem dożywotnio. Nikt nie robi czegoś takiego przypadkiem albo że spieszy się na porodówkę. Bo nikt o zdrowych zmysłach nie jechałby tak z ciężarną żoną. W naszym kraju jednak nie ma co liczyć na takie prawo. Zakażą ci wjechania do centrum Cinquecento, ale banan może sobie jeździć
  • Odpowiedz
@piip5 codziennie widzę jak na moje osiedle podjeżdżają bananowe oskarki w amg i rs7 i odwożą swoje loszki a potem gaz do dechy pełno hałasu i rozpędzają się do 110km/h koło szkoły. Niestety nie ma policji w tym kraju
  • Odpowiedz
@piip5: zanim zaczęła się Pandora. Wykop uwielbiał Budę. Niestety, nie zabezpieczyłem filmów. Dałem cynk pieskowi Revo, a potem Buda zaczął usuwać filmy z YT w których odwalał rzeczy, bo risercz team się nim zainteresował...
  • Odpowiedz
300km/h na ekspresówce. kolejne majtczaki jeżdzą każdego dnia po ulicach i jeszcze się tym publicznie chwalą. Można to jakoś gdzieś zgłosić? Coś z tym zrobią w ogóle jak nie jest wiadomo kto dokładnie odpowiada za ten profil?


@piip5: Problem jest taki generalnie, że c-w-e-l tego typu jeszcze ci powie, że jeździsz jak ciota lub, że nie rozumiesz miłości do motoryzacji jak mu zwrócisz uwagę a za nim idzie cała chmara
  • Odpowiedz
@piip5: Dlaczego wannabe szybcy i wściekli? Przecież na tym właśnie polega night racing ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli nienamieszany jeździć to po co komentujesz innych kierowców? Żeby jechać 300km/h to musi być pusta droga i oni pewnie jechali w środku nocy
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Cztero0404 niestety ale to prawda. Trzeba z tym walczyć tak czy siak i budować świadomość. Określenie że taka jazda to jak strzał na ślepo z Glocka to chyba najlepsze jak możesz przekazać betonowi jak groźne to jest. Niestety większość i tak to zrozumie za późno
  • Odpowiedz
@Cztero0404: A nie jezdzisz jak ciota?( ͡° ͜ʖ ͡°)

To pokaż mi kolejny wypadek poza Majtczakiem, który wydarzył się przy tej prędkości. Przecież oskarki cały czas tak jeżdżą bo i gdzie te masowe śmierci? xD

Codziennie za to czytamy jak taka miernota drogowa jak cztery0404 wymusiła pierwszeństwo na innym kierowcy i bach wypadek xD
  • Odpowiedz
niestety ale to prawda. Trzeba z tym walczyć tak czy siak i budować świadomość. Określenie że taka jazda to jak strzał na ślepo z Glocka to chyba najlepsze jak możesz przekazać betonowi jak groźne to jest. Niestety większość i tak to zrozumie za późno


@piip5: Problem jest taki, że tutaj budowanie świadomości nie działa absolutnie w żaden sposób bo świadomość się kończy tam gdzie zaczyna się atencja bardzo często. Powinni
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Argonzz dlaczego w takim razie nie można strzelać gdzieś na odludziu na oślep? A no dlatego że ktoś może się pojawić i wtedy jest problem. Nie rozumiem tego argumentu
  • Odpowiedz