Wpis z mikrobloga

@Essology fikołek skrobaczy cz.2137 xD
Aborcja z gwałtu jest legalna. Można zamykać dyskusję. Nie, nie zakaże bo są za takimi rozwiązaniami, jakie dotychczas były. Proszę nie siać fermentu.
  • Odpowiedz
@MiedzygalaktycznyMors tylko pani z obrazka chyba jest w pe gdzie ma dokładnie 0 do decydowania w tej sprawie. Równie dobrze można ją pytać co będzie robić jak nauczy się latać, odpowiedź może być ciekawa tylko to strata czasu bo ona nigdy nie będzie latać
  • Odpowiedz
@willyfog: A co to zmienia? Skoro ta pani, jak i dziesiątki jej podobnych, chcą zakazać aborcji zawsze, wszędzie i w każdym przypadku. Ale gdyby to ona zbrzuchaciła to ona nie wie, może by skrobnęła, może nie. Śmierdzi hipokryzją, ale to nic nowego. A drugą sprawą, że od dawna polskie szpitale nie realizowały nawet legalnych aborcji.
  • Odpowiedz
Nie, nie zakaże bo są za takimi rozwiązaniami, jakie dotychczas były.


@willyfog: i dlatego to oni razem z pisem podpisali się za wnioskiem do TK, i to dlatego z ich list startowała Kaja Godek, dlatego to oni bronili kościołów przy protestach kobiet

nie ośmieszaj się łganiem jak pis
  • Odpowiedz
@Essology: dlatego jestem zwolennikiem całkowitej liberalizacji aborcji, wraz z karą grubego pierdla za namawianie za lub przeciw. Nie jest to rozwiązanie, które mi się podoba, ale wiem jak gigantycznym problemem są niechciane i niekochane dzieci, czego prawica za ch** nie rozumie. Tacy ludzie dość często nie chcą żyć.
  • Odpowiedz
@MajorKusiol Za to trzeba zrozumieć julke która się puściła na imprezie i została zapłodniona, niech usuwa bo tak, trzeba też zrozumieć p0lke która uprawia sport - skakanie po benkach.
  • Odpowiedz