Wpis z mikrobloga

@Koziom: ja już od dawna piszę, że Lewica przejęła TVP. A dlaczego tak się stało? Jeśli to nie z rozdania koalicyjnego, to nie mam pojęcia
  • Odpowiedz
  • 0
@Gours: No właśnie nie do końca Lewica, a PO xD Sygut to gość, który uczestniczył w tamtej niesławnej kampanii Komorowskiego. Treści w TVP są antypis i lekko pro-PO, więc większość ludzi jest tam raczej przychylnych Platformie.
  • Odpowiedz
@Koziom: Tusk od dawna ma wywalone na nowe TVP Pułkownik odwalił kawal roboty a następcy albo są nieporadni i nie potrafią wyrzucić starą ekipę i powołać w 100% niezależnych dziennikarzy albo jedni mają wywalone a ostała się frakcja gołębi i starych pismaków. No fajnie że nie niosą Tuska w lektyce ale też z drugiej strony brakuje pazura i ostrzejszego orania. Większości i tak wybierze TVN albo TVR.
Lewica ale taka
  • Odpowiedz
@Koziom: ja już od dawna nie oglądam TVP, ale na początku było widać, jakby ewidentnie było spod ręki Lewicy. Mocno ukierunkowane na tematy typu LGBT itd. A Piński pisze o „czerwonym” Sygucie, więc wydaje mi się, że nawiązuje do SLD, bo chyba Sygut miał kiedyś jakieś związki z nimi, podobnie jak ten drugi likwidator Daniel jakiś tam
  • Odpowiedz
fajne wy macie autorytety w internecie xD


@rodnekr: 80% informacji jakie przekazywał po czasie okazywały się trafne. Ma dobre źródła i sporo osób zna we wszystkich partiach.
  • Odpowiedz