Wpis z mikrobloga

Elo, wpadam na weekend do #poznan - mozna liczyc na zapoznanie jakichś ciekawych miejscówek, poza serwerownią wykopu?
Będe spał koło rynku, chetnie poznam tanie dobre miejsca z żarełkiem - coś jak Wrocławski bar Miś, czy inne atrakcje warte zobaczenia.

Planujemy napewno escape room, koziołki które nie działają (albo juz działają), rynek, jakieś muzeum, chlebak w kształcie dworca (czy tam na odwrót) - ale pytanie brzmi, czy są jakieś atrakcje, które nie są aż tak znane a są warte zobaczenia, z góry dzieki za pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jednorybek może nie do końca typową atrakcją - ale na pewno miejscem wartym odwiedzenia ze względu na po pierwsze zajebiste burgery a po drugiej oryginalny wystrój jest zuom Karlos
  • Odpowiedz
@Jednorybek: Palmiarnia jest ciekawa. Byłem w palmiarni w Łodzi i poznańska jest większa i lepsza. W Łodzi to było głównie arboretum, a nie palmiarnia.
Weźcie monety 1 zł (chyba?) i kupcie na wejściu karmę dla ryb. W dwóch miejscach można karmić na wprost od wejścia i w pawilonie na prawo od wejścia.

Po Cytadeli można pospacerować jak jest ładna pogoda. Są tam muzea wojskowe i kawiarnia.
Malta też dobra do spacerów, ale lepsza na rower albo rolki.
Można też iść nad Wartę do barów (albo nie). KontenerArt coś organizuje
  • Odpowiedz
@Yelonek: sprostuje: picollo przy rynku już nie ma (chyba że Garbary są przy rynku), kontener art już nie jest art i to zwykła miejscówka nad rzeką :D jak inne, nic ciekawego się tam nie dzieje, ot miejsce do posiedzenia przy piwie za 20zl

@Jednorybek z wydarzeń w ten weekend to 30 urodziny rozbratu XD, na zakończenie festiwalu Malta, nad jeziorem Malta darmowe koncerty, np. parov stelar. Tanich barów jako
  • Odpowiedz
@rychupeja: Kurde, jak ostatnio byłem na Rynku to jeszcze był. Nawet na mapach google jest. Czy myślisz o tym na Wrocławskiej?

Widziałem na FB, że organizują malowanie obrazów i konkursy wokalne w weekendy. Chyba, że razem z latem się to skończyło?
Yelonek - @rychupeja: Kurde, jak ostatnio byłem na Rynku to jeszcze był. Nawet na map...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz