Wpis z mikrobloga

@Zamroczony: nie wiem co zachodzi w głowie konfederatów, że nie widzą ewidentnej chemii między tymi partiami
jak ja głosowałem na 2050 to byłem świadomy z kim będą w koalicji a tu wyparcie gdzie Berkowicze i inne kmioty bronią pisowców do ostatniej kropli spuchy
  • Odpowiedz
nie wiem co zachodzi w głowie konfederatów, że nie widzą ewidentnej chemii między tymi partiami

jak ja głosowałem na 2050 to byłem świadomy z kim będą w koalicji a tu wyparcie gdzie Berkowicze i inne kmioty bronią pisowców do ostatniej kropli spuchy

@AdamMechanik: Może dlatego nie widzą, bo ta zapowiadana przez was od lat koalicja PiSu z Konfederacją ciągle nie powstała.
  • Odpowiedz
nie powstała bo nie zdobyli łącznie 231 posłów i bardzo dobrze bo to wszystko szkodniki jakich mało

@AdamMechanik: A jakby babka miała wąsy to by dziadkiem była.
Jeśliby zdobyli większość, to wtedy byście szczekali, że PiSowi chodziło tylko o odebranie głosów PO i nie zakładają koalicji, bo już ich nie potrzebują. Cokolwiek by się nie stało, wy wiecznie robicie fikołki i bredzicie o tej mitycznej koalicji.
  • Odpowiedz
że nie widzą ewidentnej chemii między tymi partiami


Tak, obie te partie są obecnie w opozycji to i razem pilnują Twojego ukochanego Słońca Peru.
  • Odpowiedz