Wpis z mikrobloga

Czołem załoga!
Pytanie do was: Co robić? Jak żyć?

Pacjent:
43 lata, wzrost: 184 cm, masa własna: 92 kg, obwód w bicku 33,5cm
Historia: Kwiecień 2023 ważyłem 120,5 kg. Od tego czasu podaż kalorii na poziomie 2000 - 2300/dobę kardio 40 minut 2x w tygodniu. Od jakichś 6 miesięcy dodatkowo pompki + podciąganie na drążku (po 4 serie blisko upadku mięśniowego 3x w tygodniu)

Makrosy: białko: 85-100g/dobę, tłuszcz: 60-70, węgle 150-250 a od jakichś dwóch tygodni białko na poziomie 130-150 kosztem węgli przy kaloryczności nadal 2000-2200.

Cel: dalsza redukcja body fatu. Obecnie się oceniam na jakieś 23% chciałbym zejść poniżej 20%.

Co robię źle?

#odchudzanie #chudnijzwykopem #mirkokoksy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@XenuneX: Białko daj na 180g, tłuszcz na 60g stałe, resztę węglowodanów. Jak waga nie spada to dodaj aktywności. Tak naprawdę źle nic nie robisz, po prostu można nieco lepiej.
  • Odpowiedz
  • 0
@Lewusx: A czy w obecnej sytuacji jestem w stanie zbudować jakieś mięśnie? Zależałoby mi na 37cm w bicku z tym że nie chciałbym wchodzić w nadwyżkę kaloryczną bo panicznie boję sie powrotu do otyłości
  • Odpowiedz
@XenuneX: wszystko jest możliwe. Na spokojnie wbijesz nawet do 40 cm w łapie, o ile nie będziesz bał się nadwyżki kalorycznej. Wystarczy na początek 300-500 kcal na plusie i porządny trening siłowy z ciężarami, maszynami itd. a nie tylko jakieś pompki.
  • Odpowiedz