Wpis z mikrobloga

@robertkk: A co z byle jakością i łatwością psucia? PS "Nowe kamazy" były kamazami tylko po wierzchu.

PS PS Kamaz jest państwowy i musi robić, co każą, dla wojska, nie ma z tego pieniędzy i zdycha. Rynek cywilny ciężarówek w Rosji należy do Chińczyków.
  • Odpowiedz
@robertkk:

Produkuje się misiaczek kolejny raz bez zrozumienia dla tematu jak widzę po screenie.

Ośmieszony przeze mnie, wyśmiany przez setki wykopków krąży w kółeczku z trzema równymi sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam go na czarnej liście ale domyslam się kto zaplusowal jego wpis. Strzelam w ciemno: wwkcośtam, zonobijca, vinicuszz i stabilizator?

A nie on już nie pulsuje.( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 3
@dzidek_nowak: oczywiscie ze sa, duzo starszych rzeczy jest lepszych niz nowe np wlasnie samochody, zarowki. Tylko ze ten cytat mozna podpiac jakbys zgadzal sie z Grzesiokiem, bo mimo ze bardziej skomplikowane to mogliby sobie z tym poradzic gdyby ich nie przerastalo
  • Odpowiedz
@robertkk mi chodzi głównie o to, że powrót do sprawdzonych starych konstrukcji jest okay. Nie jest to niczym złym. Po co marnować czas i kasę na coś co wjedzie w pierwsze lepsze bajoro i padnie elektronika lub wywali błędy i auto będzie bezużyteczne. A w terenie warunki są jakie są. Szczególnie u kacapów gdzie drogi wyglądają jak tor off road.
  • Odpowiedz
@robertkk: Robert przecież to jest logiczne. Te stare ciężarówki były lepsze dlatego Ruscy przez ostatnie lata klepali nowe na komponentach zachodnich marek ( ͡ ͜ʖ ͡) Czego nie rozumiesz?

Łady też są lepsze bez poduszek, ABS i ESP. Na co to komu

Ja widzę wielką przewagę spuszczania wody w kiblu wiadrem zamiast spłuczka. Spłuczka może się psuć. Więcej kosztuje. Głośno działa. A wiadro myk myk
  • Odpowiedz
@robertkk: o kolejny głupi wpis tego dzbana dzidka. Jak zwykle standardowo mnie tam też przywołuje, tyle że mam dawno tego przygłupa na czarnej, a typ dalej nie może załapać że przywołania wtedy nie działają. Idąc tokiem myślenia (zwał jak zwał) w jego wysrywie można powiedzieć, że ruscy świadomie wyciągają 80 letnie czołgi bo one mogą jeździć na wszystkim, a taki nowoczesny to nic nie warty. To tak jak lepsze jest
  • Odpowiedz
@Smarek37: zadam inne pytanie. Na co ruscy mają NAJNOWOCZEŚNIEJSZE CZOŁGI i samoloty (o czym czytaliśmy choćby dziś) skoro nowoczesność wiąże się z tyloma problemami ( ͡° ͜ʖ ͡°) z tym pytaniem zostawiam was na noc
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: ej ale ja ci napisałem, że vectrę już dawno sprzedałem twojemu staruszkowi. Możesz się nią tu teraz pochwalić randomkom tak jak lubisz XD
Nie zapomnij dopisać, że masz 5 doktoratów przygłupie
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Grzesiok: no właśnie nie wiem po co oni mają te nowoczesne, jak stare takie dobre. Tak przynajmniej mówi dzidek. Raczej chłopak się zna, bo w straży pracował i węże pucował czy jakoś tak.
  • Odpowiedz