Wpis z mikrobloga

Nie no, kto by się spodziewał. Ostoja Demokracji (specjalnie z dużej litery) pogromca pisowskiego zamordyzmu, uosobienie swobód obywatelskich i poszanowania prawa cofa kontrasygnatę i publicznie chwali się złamaniem prawa? Tylko czekać, aż Szczurek rzuci słoikiem z odchodami w grób jego dziadka, a babcia Kasia zdzieli kogoś parasolką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #4konserwy #neuropa #partiarosyjska #tusk #usmiechnietapolska #demokracja #wolnesady #prawo
eduardo-garcia - Nie no, kto by się spodziewał. Ostoja Demokracji (specjalnie z dużej...

źródło: tusku_sekta

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eduardo-garcia:
zawsze chce mi się rzygać gdy konfiarstwo wrzuca to zdjęcie.

Wiesz co to są za ludzie? To Polacy z Białorusi. Oni by klęczeli nawet przed takimi odpadami jak memcen, brąz czy zajączkowska, bo im Łukaszenko dzieci prześladuje. Instumentalne wykorzystanie tego zdjęcia jest odrażające
  • Odpowiedz
@thorgoth:

M.in. Poczobuta, którego nie uwolniono w zamian za witanego przez Putina na lotnisku szpiega? Tego szpiega, któremu przed wypuszczeniem pokazano niejawną część aktu oskarżenia, a który wpisywał się idealnie w środowisko tych wszystkich, którzy (razem z Tuskiem) wpisywali się w łukaszenkowsko-putinowską narrację o granicy PL-BY, którego partnerka (też agentka GRU) uczestniczyła w bezprawnym przejęciu TVP? To zdjęcie to symbol wszystkich tych, którzy gotowi przyjąć każde splunięcie w twarz, bo
  • Odpowiedz
@eduardo-garcia: Nowa-stara władza Donalda, ale metody na poziomie tych, których tak krytykowali przez ostatnie 8 lat xD
Pierwszy raz widzę, by premier cofnął kontrasygnatę, bo się "pomylił".

Jak to nie jest łamanie konstytucji to ja k---a nie wiem.
  • Odpowiedz
@eduardo-garcia no tak, ale ja nie kupuję takiej interpretacji, gdzie kontrasygnata jest niewzruszalna. Co, gdyby pomylono imię osoby powołanej, albo powołano konia? Wówczas też kontrasygnata jest niewzruszalna?
  • Odpowiedz
@vvv-vvv:

Co, gdyby pomylono imię osoby powołanej


To by nikogo nie powołano bo by taka osoba nie istniała. Musiano by się pomylić we wszystkich danych osobowych i tę samą pomyłkę musiano by popełnić w kilku instytucjach wliczając w to osobę, która miała być
  • Odpowiedz