Wpis z mikrobloga

A mi jej trochę szkoda. Weszła do piramidy i wierzy w nią na 110% a sama nie wie na czym to polega. Traci czas i zaanagażowanie na taki szajs. Kiedyś przejrzy na oczy i zobaczy ile straciła przez ten czas.
#izaadamczyk #frajerzyzmlm
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@p3oo1: Chyb się w końcu zorientuje jak będzie pusto na koncie, że coś tu się nie spina. Chyba, że nie brakuje frajerów do golenia i ciągle ktoś nowy kupuje pakiet premium z exkluzywnym dostępem do jasnowidzów od przewidywania przyszłości.
  • Odpowiedz
@p3oo1: niby tak, ale sama dobrze wie że wtopiła, że g---o zarabia, że ma długi ale i tak wciąga w to innych ludzi. Nie szkoda mi jej tylko jej ofiar
  • Odpowiedz
A mi jej trochę szkoda. Weszła do piramidy i wierzy w nią na 110% a sama nie wie na czym to polega. Traci czas i zaanagażowanie na taki szajs. Kiedyś przejrzy na oczy i zobaczy ile straciła przez ten czas.


@p3oo1:

a skąd wiesz, czy specjalnie nie nagania i zdaje sobie sprawę, że 99% osób na tym traci, ale sama stara się zyskać przez polecenia? :D
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret:

zdaje sobie sprawę, że 99% osób na tym traci, ale sama stara się zyskać przez polecenia?


Gdyby sobie zdawała z tego sprawę, to by odeszła. Nagania innych ludzi ze względu na naciski osób na wyższych poziomach piramidy no i oczywiście ze względu na prowizję, która może zarobić. Wydaje mi się, że takie osoby jak Izunia rzeczywiście mogą wierzyć, że ci ludzie z topu zarabiają SIEDMIOCYFROWE kwoty. Są regularnie poddawani
  • Odpowiedz
@PieknyWojciechPostrachDziewic sunk cost fallacy, to samo co w hazardzie na automatach.

Wrzuciłeś w te maszyny już 15 000 i jesteś w p---u w plecy ale zamiast odpuścić i nigdy już nie spojrzeć w ich stronę to ładujesz tam dalej bo może się odbijesz. Nie, nie odbijesz się tylko będziesz powiększać tą stratę z każdym pociągnięciem wajchy.
  • Odpowiedz