Wpis z mikrobloga

@aarahon: Codziennie masz wylew postów na temat kredytu 0%. Pod tym komentarzem też masz pełno komentarzy z uzasadnioną krytyka, sam mogę jedynie wspomnieć o fatalnej polityce prorodzinnej (tabletki dzień po, invitro które nie ma sensu, ale to dłuższy temat), brak rozliczenia pisowców (komisje sejmowe na poziomie jasełek w przedszkolu), zamienienie propagandy pisowców na swoją (tvp), tematy zastępcze (aborcja) i finalnie po ciężkim roku pracy ogłoszenie igrzysk.
Z drugiej strony jedyna
  • Odpowiedz
z ludźmi zwracającymi się do mnie w liczbie mnogiej nie chcę rozmawiać bo naśladują styl rozmowy oficerów bezpieczeństwa z prlu. Ha tfu takim na ryj. I zastanawiam się czy pisząc "z ludźmi" przypadkiem nie mijam się z prawdą...


@aarahon: to jest odpowiedz na moj post. Na ciebie to szkoda tracic czasu, nawet widzac twoj naglupszy komentarz juz nie bede pisal bo szkoda czasu.
  • Odpowiedz
  • 0
@aarahon no, zmasakrowałeś mnie logiką i argumentami a potem dobiłeś prawdą między oczy, na Campusie Polska by bili brawo na stojąco jednocześnie rozpinając ci rozporek

  • Odpowiedz
@Desire22: dwóch by siedziało gdyby nie długopis ułaskawiający swoich kumpli. Wawrzyk wyszedł za kaucją, co nie znaczy że jest wolny. Kilku jest poszukiwanych. Ksiądz od machlojek z pisowcami siedzi.
  • Odpowiedz
Jakimi więc mendami muszą być ci którzy zamiast być lepszym od przeciwnika muszą go szkalować... xD


@aarahon: pisząc to podajesz nazwisko 'tusk' który promował hasło wyborcze 'zróbmy na złosc pisowi' a bojówka PO usilnie wszędzie ładowała 8 gwiazdek szkalujących opozycje zamiast przedstawiac program wyborczy i pomysły zmian xDDDDDDDDDDDDDDDDD hipokryzja level expert
  • Odpowiedz
antytuskowa propaganda


@aarahon: XDDDDDD nie pozostawiasz wątpliwości, że jesteś opłaconym trollem, nie wiem kto normalny może to plusować - jedynie boty.

Nawet widzę że EmDeCe uciekł z psychiatryka żeby też skomentować xdddd
  • Odpowiedz
@aarahon: a co robiło PO przez 2 kadencje rządów pisiorów? Tylko szczekali i nie robili nic poza tym, nawet nie próbowali jakkolwiek przedstawiać swoje propozycje, tylko było ciągłe ujadanie i kłótnie XD Teraz to samo robi PiS, jedni i drudzy są siebie warci, tak samo jak ich wyborcy
  • Odpowiedz
@aarahon: dobrze, "przeróbka słów" byłoby bardziej adekwatne od "odbicia".

Czy ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? Nie odbiegam od tematu w żadnym stopniu. Zesrałeś się o mema z Tuskiem, do którego są obiektywne zarzuty i ludzie się dziwią, że takie powstają.

Wstawiasz mi w usta słowa, stawiasz chochoła, walczysz z nim i jeszcze mnie pouczasz? Ty jesteś płatnym trollem czy po prostu debilem, który ma się za oświeconego?
  • Odpowiedz