Wpis z mikrobloga

Jak mnie to #!$%@? jak ludzie cisną i kręcą bekę z ludzi pracujących w McDonalds.

Ja #!$%@?ę, nie każdy musi być programistą z 10k na rękę.

Są różne zawody, najważniejsze jest to, że Ci ludzie nie siedzą w domu przed komputerkiem tylko pracują i zarabiają.

Oczywiście wykopek lubi zjeść w macu, ale pogardza głęboko ludźmi którzy tam pracują.

No bo sam to przecież hurr durr, tylko kierunki ścisłe, a nie po socjologii w mc xD

#niewiemjaktootagowac #gorzkiezale #mcdonalds
  • 31
@Fisek: Ja mam tylko bekę z tych, którzy zrobili doktorat z filozofii, żeby pracować w Macu. No i jeszcze z takich, co zrobili sobie z trudem jakikolwiek dyplom zawodowy z nazwą "gastro" w tytule i smażąc fryty w w/w krzyczą na pół miasta "jestę wielkim kucharzę!"
@RomantycznyRoman: Dokładnie. Oczywiście jak ktoś skończył europeistykę w Parzeczewie to nie ma się co dziwić, że potem ciężko mu znaleźć pracę w "zawodzie". Swoją drogą rządzące pokolenie, czyli politycy, dyrektorzy etc to humaniści po gównokierunkach a jakoś sobie radzą :) Wiadomo, że po transformacji było inaczej, ale jakoś sobie nie wyobrażam, że za 20 lat rządzą i zajmują kierownicze stanowiska wypokowi programiści :)
ja pracowałam, bo chciałam sobie dorobić w wakacje w trakcie studiów (wbrew obiegowej opinii, sami z dyplomami tam nie pracują), a to była jedyna praca w moim ultrabogatym powiecie. jeśli mogę coś powiedzieć na temat "każdy może tam pracować", to ehm, NIE każdy, jak ktoś jest zupełnie nieogarnięty i nie radzi sobie w pracy w naprawdę sporym pośpiechu i stresie + w sytuacjach, kiedy klient przychodzi i wylewa kawę na ladę albo
@babydoll: właściwie niewiele można było zrobić, jakbym na niego naskoczyła to by mnie zwyczajnie zwolnili (taki szef), więc po prostu trzeba uspokoić klienta, dać mu ciastko na przeprosiny jak faktycznie było coś nie tak, nalać nową kawę/dać nową kanapkę i już ;p chociaż jedna dziewczyna po takiej sytuacji rzuciła czapką (bo wywołał ją taki z kuchni, że coś źle zrobiła) i stwierdziła, że nie będzie pracować, jeśli takie elementy będa ją