Wpis z mikrobloga

#p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #tinder #s-x #blackpill #polska #bekazrozowychpaskow

Jak myślicie, czy bogaty Włoch spotyka się z nią, bo marzy mu się związek z tą dziewczyną, czy po prostu chce ją puknąć, a po czasie jak mu się znudzi, zamieni ją na inną, głupiutką dziewczynę z Europy Wschodniej?
Kopytnik_1 - #p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #pytaniedoeksperta #kiciochpyt...

źródło: temp_file2449235845402493908

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moim zdaniem to akurat nie są kompleksy, a ostateczny upadek czytelnictwa połączony z masowym wchłanianiem amerykańskiej popkultury i anglojęzycznego contentu z sociali. Jestem skłonny uwierzyć, że tym zoomerkom autentycznie w pierwszej kolejności przychodzą na myśl wyrażenia angielskie, które tak dobrze znają z internetu i oglądanego dzień w dzień netflixa.


@schweizer:

contentu z sociali

zoomerkom

Ironia losu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: poważnie myślę ze do bycia Instagrama podróżniczką to trzeba mieć 15iq.
Goście poswiruja palme 30 minut, pokażą łódź którą kupili po taniości właśnie po to by takim nie ogarniętym szlaufom robić basen z majtek, wygrzmoca i będą się śmiać z kolegami z darmowych prostytutek. A jej się wydaje ze ktoś ja nosi na rękach XD
  • Odpowiedz