Wpis z mikrobloga

@NetworkCartoon: kazdy wie ze to prawda a reszta to cope albo niewiedza bo oni chyba maja skojrzenia z mizoginia, rasizmem i inna skrajna prawica gdy slysza to haslo
  • Odpowiedz
@NetworkCartoon: Jak już widzisz pary w których facet jest niski lub atrakcyjnie gorszy od swej partnerki to najczęściej dwie opcje
1. Nastoletnia miłość- to jeszcze gówniarze, wiek w którym związki trwają czasami kilka tygodni.
2. Stara para w której nie wiadomo jak wyglądali wcześniej lub koleś jest dziany.
  • Odpowiedz
Nastoletnia miłość


@Nowystaryziel: akurat jeśli jest szybki slub, to potem tak właśnie para może wyglądać Oczywiście jest też w drugą stronę. Znam w robocie kolesia co jest przystojny i wysoki i nie wygląda na swój wiek, a ma żonę karakana grubą krępą niewywrotną wyglądająca jak stara utyta grażyna po 50
  • Odpowiedz
@NetworkCartoon: no ale co w tym takiego? Dziewczyna ma dylemat - przynajmniej szuka rady, a nie daje d--y z buta. Sam tak miałem. Chciałem otwartego związku, a moja dziewczyna się nie zgodziła. Zeszliśmy więc do przyjaźni, żeby się nie dusić w związku, a jednak się spotykać. Ludzie mają różne preferencje i inne niż walenie konia. Wykopki to jest jednak k---a piwnica umysłowa. xd
  • Odpowiedz
@NetworkCartoon: Jak ja idę na miasto to prędzej widzę wśród młodych par Oskich- czyli chłopaków co najmniej hightier normie 7/10 z bazylami ulanymi 3-4/10, chociaż przyznam się bez bicia że dzisiaj widziałem laskę, która niestety miała mocny trądzik na twarzy, ale jej chłopak był tylko 10cm wyższy bo miała obcasy to wyglądało tak 5 cm, no i był szczawiem dzieciaczkiem.
  • Odpowiedz
@NetworkCartoon: Są tylko dwa typy par. 1. Zdrowa para, kobieta uwielbia faceta, częsty, zdrowy s--s, jest ok, można zakładać rodzinę. 2 Beta strona hipergami, wdowa po czadzie lub inne skrzywienie wchodzi w związek z przeciętniakiem dla jego zasobów, transakcja w tym związku jest w jedną stronę, czyli od bety do niej.

Drugiego typu związku jest znaczna większość i to jest przemilczany fakt, niezliczone setki milionów facetów na całym świecie przeżywa
  • Odpowiedz