Wpis z mikrobloga

Takie tam billboardy z kasy darczyńców wszystkich opcji politycznych.

Owisiak zwyczajnie pomylił czcionki, można się rozejść.


@PanAlbert: Piękna inicjatywa. Nawet nie trzeba pisać dosłownie kto jest tym złem, bo każdy doskonale wie, że PiS. Nawet ich oczadzeni, przygłupi wyborcy. Szkoda tylko, że nie wyciągają wniosków.
  • Odpowiedz
@badreligion66 też myślę, że ta historia się nie wydarzyła. Po prostu najłatwiej się dyskutuje jak sobie w głowie wymyślasz kogoś i to jak przeprowadziłeś rozmowę. Wtedy nie ma nic niemożliwego xD

A komu PiS ukradł? Wiadomo, Polakom, bo brał z publicznych pieniędzy.

antypisowskie bilbordy

Z tym, że takie bilbordy były to się całkowicie zgadzam. Bardzo słaby
  • Odpowiedz
@dr3vil: Na szczęście ta piękna inicjatywa jest doceniana w większości przez hipokrytów i trolli politycznych… a no i działaczy platformy wiadomo. Dla każdego innego uczciwego człowieka posiadającego RiGCz to złodziejstwo i żenada.
  • Odpowiedz
@PanAlbert: Ale ciągle PiS to sepsa, nawet w oczach ich wyborców. Szkoda, że na nią głosują. Ale nie wymagajmy zbyt wiele od najgorszej części społeczeństwa.
  • Odpowiedz
Ale ciągle PiS to sepsa, nawet w oczach ich wyborców. Szkoda, że na nią głosują. Ale nie wymagajmy zbyt wiele od najgorszej części społeczeństwa.


@dr3vil: No ja wiem, że tak oczywiste i rzekomo zawoalowane przesłanie jest dla Ciebie mega trudne do powiązania i pewnie z całą rodziną zastanawialiście się o kogo może chodzić, ale wierz mi nie dla wszystkich jest takie trudne odgadnięcie kogo Owsiak nazywa swoim złem.
Wyglądasz na
  • Odpowiedz
Po prostu najłatwiej się dyskutuje jak sobie w głowie wymyślasz kogoś i to jak przeprowadziłeś rozmowę.


@kooolega: najlepsze to, że nawet w wymyślonej rozmowie typowi nie udało się wpaść na cokolwiek lepszego niż debilny whataboutism "a u was też kradną", tylko że dla odmiany z dobrowolnie oddanych pieniędzy xD
  • Odpowiedz
o fu, pisowski sekciarz wypierający, że jego ukochana partia okradała nawet jego XD jakby Ci żonę zgwałcili, to też byś o platformie złej pisał XD


@InspektorDupa: o widzę, już własne projekcje wyszły na wierzch xD
idź ucałuj Tuska w stopkę xD
  • Odpowiedz
@Pacek78 to twoja nauczycielka od historii to idiotka. Przez takie podejście nigdy nie wyjdziemy że wschodniej mentalności. Co to ma znaczyć, że oni sobie mogą bo robią dobrze. To jak przyjdzie do niej ekipa robić remont i dobrze zrobią ale przy okazji ukradną jej biżuterię to spoko bo dobrze zrobili? No ale nasi wybrańcy mogą robić co chcą. To jest tak p------e, że masakra. Niech sobie może te procenty wpiszą do
  • Odpowiedz