Wpis z mikrobloga

@lunaexoriens: bo w robieniu twarzy nie chodzi to, żeby być ładna czy nie ładna. Chodzi i to, żeby o tobie mówili. Kobieta kiedy o niej mówią rośnie, staje się atrakcyjna w oczach mężczyzn. Stąd te wszystkie lajki itd. Nie ważne, że źle mówią ważne by mówili.
Dlatego trzeba nie mówić, czekać na upadek takiej żaby. W końcu się potknie, wstrzyknie tego za dużo i stanie się odrażająca. Wtedy ostatni niedobitkowie
sameowoce - @lunaexoriens: bo w robieniu twarzy nie chodzi to, żeby być ładna czy nie...

źródło: IMG_8983

Pobierz
  • Odpowiedz
@lunaexoriens Koroniewska wygląda bardzo dobrze, zwłaszcza jak na swój wiek. Po prostu wymyśliła sobie, że wrzucając zdjęcia, na których prezentuje się niekorzystnie, będzie prowokować takie komentarze, wzbudzać emocje i zdobywać zasięgi. No i udało się: laska, która zagrała jedną rolę w popularnym serialu 20 lat temu, jest obserwowana przez 800k ludzi. Jej aktywny zawodowo mąż ma niecałe 300k.

Tutaj dla porównania screen z wideo wrzuconego niedawno. Bez makijażu, bez pozowania i
camelinthejungle - @lunaexoriens Koroniewska wygląda bardzo dobrze, zwłaszcza jak na ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
@lunaexoriens: Aktorka ostro zareagowała. WTF? Nie czytałem tego wpisu, ale mam czasem wrażenie, ze osoby publiczne które wrzucają zdjęcia/filmy do Internetu liczą chyba na poklaski i same komplementy. Ta babeczka nawet jej jakoś nie obraziła, ale nie napisała tego co Joanna chciałaby usłyszeć i już jest problem.
  • Odpowiedz
@camelinthejungle: nie wiem czy to kwestia czy sobie wymyśliła taką strategię. Ja bym powiedział że ona wydaje się bardzo sympatyczna kobieta i z tego wynikają te zasięgi tak samo. Pokazanie się trochę od zabawnej, normalnej strony, a nie gwiazda z czerwonych dywanów.
  • Odpowiedz
@Limonene: niektórzy naprawdę mają takie geny. Ona jest dodatkowo bardzo szczupła. Twoja mama nie jest próbką reprezentacyjną na wssystkich ludzi i nic nie wnosi jej przykład.
  • Odpowiedz