Wpis z mikrobloga

@tr488u3984fkmv: Uroki bycia babą, że teraz to już nawet 12 latki się malują. Oszukujecie z wyglądem od dzieciństwa, więc się nie dziw chłopom. Ciągle makijaż, fryzurka, szpony, ciuszki, push-up już nie mówiąc o zabiegach i operacjach plastycznych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lunaexoriens jeszcze do niedawna nie wiedziałem o istnieniu tej Pani, ale po rolkach na FB z Dowborem ja uwielbiam - ma mega dystans do siebie, życzę tego każdej kobiecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ps - w sumie to dalej nie wiem czym ona się zajmuje w TV, pewnie inna grupa docelowa niż ja ()
  • Odpowiedz
@tr488u3984fkmv: i to jest najgorsze. Powoli wypychamy ze świadomości, przez kinematografię, Photoshop, i zamienianie starszych kobiet na młodsze w mediach, sprawia, że starzenie się kobiet przestało być akceptowane
  • Odpowiedz
@Tajlosfit: tak, ale to już proces mający wiele lat
dobrze że choć teraz pojawiają się kobiety wyłamujące się temu systemowi i pokazujące, że człowiek się starzeje. Może uchroni to nie jedną dziewczynkę czy kobietę od problemów.

@Nowystaryziel nie wiem jak mam odebrać tego lennego face, a sądząc po samej treści komentarza, to możesz na poważnie uważać że 12 latka oszukuje makijażem
  • Odpowiedz
@lunaexoriens: aha, czyli według ciebie jak komuś nie podobają się operacje plastyczne to automatycznie ten ktoś nie ma prawa oceniać że ktoś wygląda np. wyjątkowo staro na swój wiek

czyli innymi słowy twoim zdaniem nie powinno się oceniać ludzi

tylko sam oceniasz ludzi próbując wysmiewać ich gusta

sam się zaorałeś, gratuluję
  • Odpowiedz
@Eviixoxoxo: Nie powinien mieć pretensji, że ktoś sobie poprawia urodę, walcząc ze starością, bo powinien zdawać sobie sprawę, że gdyby nie operacje plastyczne, wygląd byłby gorszy. To właśnie oni się sami orają, bo chcieliby mieć ciastko i zjeść ciastko.
  • Odpowiedz
@lunaexoriens: i myślisz, że z ustami glonojada by wyglądała młodziej? bo ten przykład to nieco inwalida co podałeś.

operacje plastyczne jak jest się młodym raczej przyspieszają starzenie
  • Odpowiedz
ktoś nie ma prawa oceniać że ktoś wygląda np. wyjątkowo staro na swój wiek


@Eviixoxoxo: A naprawdę uważasz, że twoja ocena jest komuś potrzebna? Ktoś cię o nią pytał? Kogoś ona interesuje? Świat bez niej nie przeżyje? Naprawdę uważasz, że tylko ty tu masz jakieś prawa? Niektórym się wydaje, że mają prawo wchodzić w cudzą przestrzeń i niepytani głosić opinie, które w jakiś sposób mogą być dla innych przykre. Nie,
  • Odpowiedz