Wpis z mikrobloga

te pakiety tyle dają jak trzymanie chorego pod kroplówką


@okonek812: Piecze, co? I dobrze, ma piec. Ruska gospodarka ledwo zipie, a Amerykanie nawet nie zauważą jak sypną co parę miesięcy 0.0009% swojego PKB, żeby podtrzymać gruzowanie kacapów. Miód na moje serce ()
  • Odpowiedz
@badreligion66

@okonek812 Na tyle, że niby druga armia świata nie może poradzić sobie z dużo słabszym krajem a do tego ci wbili się na ich terytorium XD

No nie może, jedyny problem jest taki, że to wszystko dzieje się na terenie Ukrainy, inwestorzy? Out. Młodzi ludzie? Out. Najbiedniejszym kraj stał się polem bitewnym i nic tu nie powstanie oprócz pól uprawnych. Ukraina może i wygrywać wojnę ale swój kraj i
  • Odpowiedz
  • 6
@okonek812 Związek Radziecki nigdy się nie rozpadnie, ma pieniądze(w tym te zrabowane podczas wojny) w banku oraz masę zasobów naturalnych. A nie, czekaj...
  • Odpowiedz
@sztefen_muller A co mnie Rosja obchodzi xD wyskakujesz z argumentem a ty a ty jak jakieś dziecko. Rosja ma surowce, które im starcza na x lat i technologii do ich wydobycia nie potrzeba niewiadomo jak zaawansowanej.
  • Odpowiedz
@sztefen_muller Serio skaczesz jak zranione zwierze jakieś, to że Rosja to nie jest potężna gospodarka w odniesieniu do liczby ludności to wow, nie wiedziałem. Nigdy wykresu PKB per capita nie widziałem.
  • Odpowiedz
@Desire22: jak zranione zwierzęta to skaczą ruscy żołnierze pod Kurskiem (w ich własnym kraju xD).
Ale ok, niech Ci będzie - Ruscy to potęga i nigdy nie upadnie bo ma nieskończone zasoby (patrz wideo) ( ͡ ͜ʖ ͡)
sztefen_muller - @Desire22: jak zranione zwierzęta to skaczą ruscy żołnierze pod Kurs...
  • Odpowiedz
@sztefen_muller Ja do ciebie na spokojnie i pisze jakie atuty ma Rosja i czemu to nie jest takie łatwe a ten dysonans poznawczy KWIIIIIIIIII Jak śmiesz mówić, że Rosja ma w ziemi surowce i ma z czego sponsorować wojnę. Ręce opadają.
  • Odpowiedz