Wpis z mikrobloga

Kilka lat temu sprzedawałem mieszkanie, bez pośredników, ale mieszkałem w innym miejscu kraju, rodzice je pokazywali, bo mieszkali obok i mieli za dużo wolnego czasu. Przyjechał typ, znany w naszym mieście. Sprawa dogadana, kupuje. Załatwiłem papiery, przyjechałem, załatwiłem resztę dokumentów.

Dzwoni żona typa, mówi, że muszę jeszcze załatwić jeszcze jeden dokument (z urzędu skarbowego kilkaset kilometrów dalej), powiedziałem, że nie potrzebują tego, bo ich kredyt i tak przejdzie w banku, sam kupowałem kolejne w tym samym banku. Taka luźna sugestia, gdyby trzeba było to i tak bym pojechał.

Baba do mnie z mordą, że mam wsiadać w pociąg dzisiaj i jej to załatwić xDDDDD. Jako, że nie spieszyło mi się ze sprzedażą to mówię jej, żeby była milsza, bo wcale nie muszę im sprzedawać tego mieszkania. Baba wpadła w szał i po wiązance powiedziała, że w zębach jej to przyniosę i przeproszę xDDD.

Kilka godzin później przyjeżdża jej małżonek i mówi, żebym się nią nie przejmował, bo, cytuję: "ta k---a jest p------a". Ja na to, że nici z transakcji, żona mnie mocno obraziła i nie zamierzam się z nią spotykać u notariusza.

Teraz koleś wpadł w szał:
- mówił, że takich cwaniaków już przerabiał
- zna sztuki walki xDDD
- zna ludzi z miasta
- znajdzie mnie tam gdzie mieszkam, i tu wymienił ludzi z półświatka z mojego miasta po ksywach, sprawdziłem później w necie
- zachowywał się jakby wciągnął za dużo kresek

Ja na to s--------j cieciu xDDDD.

W sumie koniec historii, tylko tyle dodam, że koleś jest teraz radnym KO drugą kadencję i na zdjęciach dużo się ładnie uśmiecha. Bardzo możliwe, że dostanie miejsce na liście do sejmu/senatu w najbliższych wyborach.

#nieruchomosci #koalicjadeweloperska #bekazpodludzi
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kilka godzin później przyjeżdża jej małżonek i mówi, żebym się nią nie przejmował, bo, cytuję: "ta k---a jest p------a".


@duzy_krotki: Śmiechłem srogo, rodzina słowem silna xD Po co ci ludzie ze sobą siedzą to ja nie wiem. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 41
@duzy_krotki a Ty myślałeś, że jacy ludzie zarządzają tym krajem na przestrzeni ostatnich 3- stuleci. Ludzie płaczą, że Polska p--------a sobie w historii bo słabe położenie geograficzne. A prawda jest taka, że z tą mentalnością i potrzebami innowacji to bez zachodu bylibyśmy na poziomie Mongolii albo Kazachstanu
  • Odpowiedz