Wpis z mikrobloga

Ta edycja mimo wszystko serio ma potencjał.
Nadrobiłem wszystkie odcinki i dziś obejrzałem live, najbardziej mnie zaciekawiło, że ktoś zauważył, ze Ola urabia Julkę, gdzie sama Ola powiedziała to wprost Ani, że niby ją lubi, ale dzięki temu mogą się dowiedzieć co tam po drugiej stronie słychać. Alicji mi nie żal kompletnie, ale Anastazja miała swoje przebłyski, fajnie, że rzuciła prosto w twarz Oli, ze za nią nie przepada i cyk, czerwona kartka, a nie typowe mydlenie oczu pt: „a bo z nim/nią mam najgorszy kontakt”.

Ola irytuje, ale robi zamęt, więc musi zostać, mimo, że gra dość słabo. Przydałby się ktoś taki jak ona, ale żeby jednak nie przypadli sobie do gustu, albo żeby jakiś facet się w końcu odezwał, bo ja naprawdę tego nie rozumiem, że nikt nie potrafi jej się postawić i wdać w dyskusje, gdzie Ola używa jakichś najprostszych środków manipulacji.

Czekamy na parę, która wchodzi i liczę, że trochę się podzieje, bo jakoś tak po prostu dużo lepiej się to ogląda niż ostatnich kilka edycji. Wiadomo, że początki zawsze są trochę nudne, ale tutaj w miarę coś się rusza.

Fajnie jakby Maja odpadła, bo takie osoby to w ogóle są niepotrzebne, jeszcze jakby tam naprawdę szybko znalazła potencjalną miłość, ale nic na to nie wskazuje.
#hotelparadise
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TrUsKaWkOwAq: Maja wydaje się w porządku, grzeczna, ułożona, inteligentna. Generalnie dobra, miła dziewczyna ,ale zbyt grzeczna jak na ten program.
Zachowaniem przypomina tę świetoszkę Marię z któregoś tam sezonu, co to robiła mur z poduszek :D
  • Odpowiedz
@zakochany_kundel jestem podobnego zdania, drugi tydzień rozbudził moje nadzieje. Uważam, że produkcja tak prowadzi narrację, żeby było kombinowanie i gra. Wpuścili na początku mameje, żeby potem mocnym ludziom było łatwiej wejść, bo w drugą stronę to wiadomo jak to się kończy...
Myślę, że zależy im na tym, żeby ten sezon był dobry i tak poprowadzą narrację (nagrody, przywileje), żeby tak się skończyło...
  • Odpowiedz
@zakochany_kundel: Akurat Maja ma jedyna potencjał jeśli chodzi o relacje, wystarczy żeby się połączyli z Kubą, bo widać że ich do siebie ciągnie ale ten przecież nie wie co ma zrobić z tą Olką. A i już widziałam sporo teorii że Majka jest z Kubą po programie
  • Odpowiedz
@marmi04: gdzie ona z Piłkarzykiem - przecież to są dwa zupełnie inne światy. Ona może się ślinić na jego widok ale Kubusia nic a nic nie kręci. Spòjrz na Derpieński i na dzidzię Maję - Olka to jest jego typ..Zresztą nawet tempem mówenia nie pasują 😉 🤪
  • Odpowiedz
@marmi04: sama obczajałam uczestników w weekend, bo wreszcie miałam chwilę, żeby nadrobić ten sezon i też zaczęłam to podejrzewać, trochę pogrzebałam i jest trochę rzeczy (bzdetów), które właśnie mogłoby na to wskazywać: jako jedyni w dwójkę mają zdjęcie z Klaudia (chyba po materiale w DDTVN?), Majka do niego się tuli dość mocno na jednej focie, ona i Anastazja obserwują siłkę na której on pracuje, pare komentarzy na ig, ofc to
  • Odpowiedz
I jeszcze q&a jakieś dziwne przed hotelem jej, były jakieś pytanie dawane typu
Maja ty to taka barbie, ciekawe czy znalazłaś swojego kena (typowe komentarze majki u Kuby xD), kolejne,
Myślę że znalazłaś swojego kena
I jeszcze jakieś głupie pewnie mało istotne, czy mogłabyś być z facetem młodszym o dwa lata, o ile się nie myle to chyba taką mają różnice wieku
  • Odpowiedz