Wpis z mikrobloga

Hej mirasy! od jakiegoś czasu szukam pracy w Lublinie, a nie jest łatwo, bo nawet do biedronki leci po 200 aplikacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wczoraj dostałem ofertę pracy jako asystent spedytora, i sprawa wydaje mi się mocno podejrzana.

Po pierwsze, ogłoszenie było dodane na OLX-ie, po drugie zależy im na statusie studenta (chociaż w ogłoszeniu jest napisane że można wybrać rodzaj umowy), po trzecie praca tylko na popołudniowe zmiany (14-22) bo z tego co zrozumiałem to ten januszex obługuje klientów w USA, a po czwarte moje jedyne doświadczenie zawodowe to marynarka handlowa i studiuje MiBM, a nie logistykę xD

Warto się pchać, czy lepiej odpuścić od razu?

#spedycja #pracbaza #praca #lublin #przegryw #logistyka
wykopekk_roztropekk - Hej mirasy! od jakiegoś czasu szukam pracy w Lublinie, a nie je...

źródło: 1000

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wykopekk_roztropekk: robić nie ma komu, a ty szukasz pracy od jakiegoś czasu. Dzisiaj wystarczy połazić i masz robotę.
Sprawdź co to jest, jak g---o to wiejesz.

Do biedry jak bym chciał to mam robotę z miejsca, ale płacą jakieś najniższe.
U mnie w robocie szukają magazyniera, brak chętnych.
  • Odpowiedz
@wykopekk_roztropekk: tak o tym samym chyba, że pomieszało ci się i jesteś z Lubina. Nie wiem co to są aplikacje na pracuj.pl. Nie składam CV od 10 lat.
Z biedry miałem ofertę i odmówiłem bo nie chcą mi dać 7000 zł.

Zejdź na ziemię i połaź po firmach, na początek za 4000 trzeba porobić.
  • Odpowiedz
@Qullion 4000 na rękę to 80% w tym mieście nie widziało nigdy w życiu, chyba że przed denominacją xD

Nie wiem czy mentalnie zatrzymałeś się w latach 90, ale w tych czasach nikt przy zdrowych zmysłach nie chodzi po kołchozach i nie wypytuje o pracę, skoro nawey najgorsze gównoferty na 1/4 etatu i tak lądują na OLX i zgłasza się na nie dziesiątki chętnych
  • Odpowiedz
@wykopekk_roztropekk: trollu idź do szkoły lepiej.
A ja chodzę po firmach. Od 10 lat nie składam CV, albo dzwonię albo mail albo przy okazji wpadam i gadam z kierownikiem.

Tak nikt nie zarabia tyle. Ja mam wydatki na poziomie 12k, robię fizycznie, żona tak samo.
  • Odpowiedz