Wpis z mikrobloga

  • 13
@pan_bogus To akurat proste. Wchodzisz na otodom, szukasz mieszkań powyżej 30m2 (polscy kochają małe mieszkania) i kupujesz sobie ogromny rodzinny apartament o powierzchni 32m2 w doskonałej lokalizacji blisko centrum (Bieżanow) za jedyny milion złotych. Do tego dokupujesz miejsce parkingowe za 100k i już możesz cieszyć się rodzinna atmosfera w całym bloku, bo balkony i okna sąsiednich bloków będą tak blisko ze będziesz miał wrażenie że mieszkasz z sąsiadami w jednym pokoju.
Krs90 - @pan_bogus To akurat proste. Wchodzisz na otodom, szukasz mieszkań powyżej 30...

źródło: temp_file3994164424714637254

Pobierz
  • Odpowiedz
@pan_bogus: jest taka impreza cityrace. Bieganie z mapą po Krakowie.
I bieganie po Prądniku czerwonym, Bronowicach, Podgórzu niczym się nie różni. Dla mnie Huta jest trochę inna.

Obwodnica autostradowa Krakowa zaraz będzie gotowa.

Wszyscy mówią blisko centrum ale tam więcej turystów niż lokalesów. I ja szczerze nie
  • Odpowiedz
@pan_bogus: Dla mnie okolice Osiedla wokol Placu centralnego lub cos obok Zalewu Nowohuckiego. Kilka szpitali pod nosem, Szkol i przedszkoli w brud. Komunikacja do centrum super. Wyjazdowka na obwodnice niedaleko. Do tego sporo zieleni, parkow placow zabaw sklepow. Mieszkalem wczesniej w okolicach Plaszowa i nie ma porownania.
  • Odpowiedz
@pan_bogus: popatrz gdzie jest blisko ośrodek zdrowia, inni lekarze typu Luxmed, sklepy blisko, plac zabaw pod nosem i dużo zieleni. Mogę ci na priv podrzucić fajna lokalizację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pan_bogus: Generalnie nie bylo zle ale wole Nowa Hute :) Bagry masz pod nosem, tramwaje tez sa (mniej niz NH ale polaczenie dobre), wyjazdowka na obwodnice tez jest. Problem jest ze szkolami podstawowymi najwiekszy, sporo mieszkan pobudowali i dopiero teraz robia nowa jedna szkole. Kumpel z pracy kupil mieszkanie na Lipskiej i mowi ze spoko. Plaszow tez jest jednak drozszy o jakies 10 - 20 % nawet niz NH.
  • Odpowiedz
  • 0
@Yuri_Yslin: To jest cel za 15-20 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz chciałbym gdzieś bliżej, zastanawiałem się np. nad okolicami Podgórza (ew. trochę dalej Płaszów). Jest tam dość ciasno ale ja lubię tą "miejskość". Jest blisko na Wisłę, Kazimierz, do centrum itp. Ale nigdy tam nie mieszkałem więc nie wiem jak żyłoby się na co dzień.
  • Odpowiedz
@pan_bogus: Generalnie willowe dzielnice TOP5 to najlepsze miejsca do życia w Polsce. Dlatego prawie każdy by chciał. Stąd chore ceny ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ja szukam czegoś podobnego w Waw, ale może za 5-10 lat się uda...

Przemyśl niemniej, czy nie warto spróbować na te 15-20 lat chaty w miejscowości przyklejonej do Krakowa z dobrą komunikacją, ja też nie chciałem opuszczać Warszawy, ale różnice w cenie
  • Odpowiedz