Wpis z mikrobloga

rosja znowu dogadała się z białorusią żeby wysłać i zestrzelić drony, a Polska nic z nimi nie robi. Kraje 3. świata się z nas śmieją

#ukraina #rosja #wojna
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@dzidek_nowak: w sumie dobrze ze przypomniales, wypad z moich wpisow zamiast wolac troli do lajkowania, a jak chcesz komentowac to mnie odblokuj odklejencu ( ͡° ͜ʖ ͡°) zajmij sie lykaniem rosyjskiej propagandy po same kule jak to robisz codziennie
  • Odpowiedz
rosja znowu dogadała się z białorusią żeby wysłać i zestrzelić drony, a Polska nic z nimi nie robi. Kraje 3. świata się z nas śmieją


@robertkk: wiesz, jak czasami (a nawet całkiem często) coś napiszesz, to żenadometr wywala poza skalę...
  • Odpowiedz
  • 0
@Nieszkodnik: moja wina ze napisalem dwa fakty, ktore sa zenujace? Czy to wina Polski ze sobie nam wlatuje co chce? A pajace typu dzidek sie z tego ciesza, mimo ze jego koledzy po fachu juz zgineli od tego w przewodowie?
  • Odpowiedz
  • 0
co ma zrobić Polska z dogadaniem sie Rosji i Białorusi? Możesz napisać? Czy mamy dogadać się z Rosją, jak Białoruś?


@Nieszkodnik: co? xD z dronami i rakietami ma zrobic, a nie z rosja i bialorusia

jak czasami (a nawet całkiem często) coś napiszesz, to żenadometr wywala poza
  • Odpowiedz
I zrobiłem taki test, wszedłem w twój profil i sprawdziłem jak szybko znajdę jakąś bzdurę, udało się już w 1 komentarzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@robertkk: no napisałem, zwrócono mi uwagę, przyznałem się do tego i przeprosiłem. Czyli zrobiłem coś, czego ty nie potrafisz :-)
  • Odpowiedz