Wpis z mikrobloga

Hej, mam pomysł żeby przyjechać na weekend i pośmigać po śląsku, czy u Was jest bezpiecznie zostawiać rower przypięty do stojaka? Np. gdybym na rynku w Bytomiu czy Gliwicach przypiął do stojaka rower wart 1500 zł ulockiem dobrej jakości to zniknąłby po 10 minutach czy bez stresu? Może głupie pytanie bo przecież Śląsk to nie trzeci świat ale wolę się upewnić xD

#katowice #bytom #sosnowiec #gliwice
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Panie, taki szmelc to tydzien by mógł stać i nikt by się nie zainteresował, komu by się ciąć chciało


@mateusz-bogacki:
np. mi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@mateusz-bogacki:
Mieszkam w powiatowym na Podkarpaciu i tutaj zaje%$ali nawet siodełko od rowera mojemu znajomemu (wartość ~150 PLN). Na Śląsku jest pewnie podobnie.
  • Odpowiedz
Mieszkam w powiatowym na Podkarpaciu i tutaj zaje%$ali nawet siodełko od rowera mojemu znajomemu (wartość ~150 PLN). Na Śląsku jest pewnie podobnie.


@_atreides: Nie porównuj Gliwic to jakiejś wsi w Polsce D xD
  • Odpowiedz
Nie porównuj Gliwic to jakiejś wsi w Polsce D xD


@mateusz-bogacki:
Gliwice są bardziej niebezpieczne od mojego miasta, tam nawet w centrum jest taki klimat, że boisz się wyłapać kosę pod żebro od jakiegoś gościa co dopiero wyszedł z kicia.
  • Odpowiedz
Gliwice są bardziej niebezpieczne od mojego miasta, tam nawet w centrum jest taki klimat, że boisz się wyłapać kosę pod żebro od jakiegoś gościa co dopiero wyszedł z kicia.


@_atreides: xD
  • Odpowiedz
@witam12: jeżdżę od lat dużo rowerem ze znajomymi, mam dużo znajomych, którzy lubią rowery, jeździmy rowerami w budżetach 1000zł-4000zł, przypinamy zwykłymi tanderskimi zapięciami i jeszcze nigdy nikomu nic nikt nie ukradł. Aczkolwiek wszystko jest możliwe. Uważaj jedynie na dzielnice typu Lipiny, Bobrek.
  • Odpowiedz
@witam12 mieszkam w Bytomiu od urodzenia, w ścisłym centrum (5 minut spacerem od rynku) i nie zostawilbym roweru przypiętego nawet 5 zabezpieczeniami
  • Odpowiedz