Wpis z mikrobloga

jeśli zrezygnuję ze studiów to czy uczelnia (UW) może wysłać list do mnie że jestem skreślony? wiem że UG tak robi jak ktoś nie przychodzi na zajęcia, ale ja mówie o sytuacji jak złożę podanie o rezygnację...
#studbaza #studia #pytanie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Balento: Moja ex rzuciła zaoczne bez słowa. Przestała płacić, do sesji zimowej nie podchodziła i po 2 latach decyzję dostała z polibudy decyzję, że skreślają ją z listy studentów. 2 lata im to zajęło, ale przyszło. Ale jak złożysz podanie to też musisz dostać decyzję na piśmie. To wszystko jest w prawie administracyjnym. Musi być dokument, bo chodzi o to, żeby ktoś nagle nie chciał rozpocząć studiów, co je porzucił
  • Odpowiedz
@Balento: Dziekanat ma jakiś mail. Napisz tam. Z tą prośbą i zobacz co odpiszą. Czemu tak? Bo dziekanat ma obowiązek odpowiadać na oficjalne maile. Masz potwierdzenie, że wysłałeś maila, bo lata temu starościnę roku telefonicznie ugadywała termin egzaminu z kierowniczką dziekanatu, bo tak kazał profesor co tylko na egzamin i tydzień urlopu w Polsce zleciał z jakiejś Japonii. Taki światowiec. Młody dr cały rok dymał za niego wykład, a ten
  • Odpowiedz