Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirek_86: Czemu Ukraiński establishment nie nagłaśnia tego na zachodzie? Czemu nie wykorzystają jakiegos amerykańskiego aktora, influensera żeby pokazać co się u nich w kraju dzieje. Myślę że to byłby jeden z lepszych sposobów.
  • Odpowiedz
Czemu Ukraiński establishment nie nagłaśnia tego na zachodzie? Czemu nie wykorzystają jakiegos amerykańskiego aktora, influensera żeby pokazać co się u nich w kraju dzieje. Myślę że to byłby jeden z lepszych sposobów.

Odpowiedz


@Heisenbird: Już widzę ruską narrację- Ukraina znowu żebra za granicą. Ukraina przekupiła infuenserów żeby szerzyli ich propagandę :D
  • Odpowiedz
@mirek_86 no skoro jest wojna to niestety sa ofiary. Ukraincy w czasie wojny tez mordowali niewinnych ludzi i do dzis nie przeprosili.

Wojna to g---o, ale im dluzej sie naparzaja miedzy soba, tym wieksza pewnosc, ze ani rosja ani ukraina nam w przyszlosci nie zagrozi.
  • Odpowiedz
@impact18: nie wiem czy zaatakuje militarnie czy ekonomicznie, ale żaden rozsadny czlowiek nie wyklucza żadnej możliwości i przygotowuje sie na każdą ewentualność. Fakt jest taki, że nie są naszymi sojusznikami, tylko aktualnie mamy akurat wspolny interes czyli dokopanie rosji. Jednak po wojnie może się okazać, że skoro przestalismy ze soba tanczyc tango to bedziemy konkurentami, bo mamy wiecej przeciwnych interesów niz wspolnych.

Juz nie raz ukraincy pokazali, ze sa nam
  • Odpowiedz