Wpis z mikrobloga

@Opad4991: Tęsknię za pędzlem, może i miał kontrowersyjne spostrzeżenia, ale w porównaniu do obecnych ekspertek-idiotek był tytanem intelektu. Tak to jest, jak się spotkają trzy tzipy, od razu jest wzajemna walka o to, żeby „ich było na wierzchu”, a nie po to, żeby chociaż wspólnymi siłami spróbować jakoś sensownie podobierać te pary. Męski głos w tym zgromadzeniu zblazowanych idiotek byłby jednak bardzo potrzebny. I szkoda też Chorzewskiej, bo była rozsądną
  • Odpowiedz
@Opad4991: O ! Maciek. Szkoda mi go było. Nie miał żadnych doświadczeń w sprawach d/m. Być może nawet nie całował się jeszcze z żadną dziewczyną. To było powodem tego, że nie miał żadnych szans u Laury. Mam nadzieję, że po programie Maciek znalazł dziewczynę, która nauczyła go tego i owego.
  • Odpowiedz
@Aprilwine: Mnie też go było szkoda, bo wydawał się dobrym chłopakiem ze szczerymi intencjami i wrażliwością, na pewno nie był kimś, kto tam przyszedł dla followersów. Niestety, Laura potrzebowała chada.
  • Odpowiedz
@Kuba89FCL: Pamiętam, że siostra Maćka w rozmowie z Laurą sugerowała jej aby ta nauczyła Maćka pewnych spraw. Laura była zniesmaczona tym pomysłem. Ta propozycja siostry Maćka wyszła po tym gdy Laura dała jej do zrozumienia, że Maciek nie ma obycia z kobietami w sensie, że nie ma doświadczeń "w tych" sprawach.
  • Odpowiedz