Wpis z mikrobloga

Codzienna przypominajka

Donald Tusk (i kazdy inny polityk, ktory zaglosuje za tym projektem 0%) z pełną swiadomoscia zamierza roz*urwic przyszlosc mlodych polakow

Pluje tez tym samym w twarz swoim starszym wyborcom, ktorzy oczekiwali zmiany na lepsze - nie zwiekszenie kwoty wolnej, nie zmniejszenie podatkow, a dosypywanie swoim - wciaz kontynuowane sa standardy pisowskich zlodziei
#nieruchomosci #polityka
makamele - Codzienna przypominajka

Donald Tusk (i kazdy inny polityk, ktory zaglosuj...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@makamele: Można ten filmik jakoś pobrać ? Chętnie powysyłam jego wyborcom ze znajomych, którzy to pieją z zachwytu, że nie rządzi już ten wstrętny PiS (i bardzo dobrze). Z tym, że w Tuska są tak wpatrzeni, że świata nie widzą.
  • Odpowiedz
  • 0
@aarahon

@totrek2: nic mi o tym nie wiadomo.


>91. Wprowadzimy kredyt z oprocentowaniem 0% na zakup pierwszego mieszkania.


To było na sto procent gdzieś sprecyzowane, że tylko z rynku pierwotnego xD
  • Odpowiedz
@makamele: Tusk:
Obiecuje cokolwiek by tylko dostać się do koryta
Wykopki I wyborcy o pamięci złotej rybki: tak tsk tak tak tak tak! Zły PiS dobre PO, Donald Polskę zbaw

Tusk realizuje swoją agendę wspierania deweloperuchow

Wykopki: :(
  • Odpowiedz
Śmieszne, kolejny raz ludzie zauważyli, że Tusk jest głupkiem XDD
W sumie roczniki 90' pamiętają, nowi się uczą i tak do zajeb.....
  • Odpowiedz
@aarahon: ale wiesz że można głosować i popierać jakąś partię, ale nie zgadzać się ślepo ze wszystkim co mają w programie? Oni tego nie sprawdzają! W przeciwieństwie do wyborcow pewnej partii, którzy byli je..ani bez mydła ale w sumie im się chyba podobało i chcieli więcej.
  • Odpowiedz
ale wiesz że można głosować i popierać jakąś partię, ale nie zgadzać się ślepo ze wszystkim co mają w programie?


@silnikAtrakcyjny: wiem! Ale nie można się dziwić że partia realizuje to co obiecała.
  • Odpowiedz