Wpis z mikrobloga

Były mąż dziewczyny Ulfika się zabił, bo ta go zdradziła - ploty od Marconia,
Wiem kto to, i napiszę jak to znalazłem, bo interesowało to wykopowiczów.

Marcoń powiedział, że Wardęga mu powiedział, że Wiksawiktoria, miała męża, między Pasutem a Ulfikiem.
I tego męża zdradzała z ziomkiem Boxdela, on się dowiedział, zagroził jej naklejając plaster sobie fentanylu (niby przeciwbólowy), i że naklei drugi plaster, jeśli ta wyjdzie, i będzie go dalej zdradzać. Ona wyszła, on nakleił plaster, i umarł. S---------o przez zdradę.
I że Wardęga przez to nie lubi Wiksawiktoria.
https://x.com/1901Olson/status/1830730323992420475

Ale Marcoń to farmazon, i lepiej to sprawdzić.
Tak się składa, że coś niecoś wiem, i coś niecoś sprawdziłem.

Mam potwierdzenie, że Wiksawiktoria miała kogoś za męża, że on się zabił, i nie żyje od roku.
To info od osoby powiązanej z jej mężem. Po prostu zapytałem i mi to napisał.

Nie mam ani potwierdzenia, ani zaprzeczenia info o zdradzie, ani o plastrach fentanylu.

Kto był jej mężem? - To on:
https://pmalternatywna.pl/2022/09/20/felox-singiel-kisiel/
Nie spisuję danych, kto chce, sobie wejdzie i przeczyta.

Tam widać info o teledysku, w którym z nim wystąpiła.
Teledysk jest o ich miłości. Teledysk nie musi opisywać faktów, ale to nie jest wszystko.

Byli razem w Paryżu, co widać na vlogu (już niedostępnym) Wiskawiktoria z 24 paź 2022.
Zapisałem sobie ten fragment: https://streamable.com/d5a4jm
To maks, który było widać na tym vlogu. Generalnie Wiksawiktoria nie pokazywała swoich związków po Pasucie. O Ulfiku też wiadomo tylko ze szczątków informacji.
Fragment twarzy, włosów, białego kolczyka wystarczył, żeby go skojarzyć z kolesiem z teledysku. Możecie sobie sami porównać.

Wiksawiktoria ma psa "Felka":
https://www.instagram.com/felek.felicjusz/
Jej pies jest na Tiktoku jej męża z 22 kwi 2023:
https://www.tiktok.com/@johnfelox/video/7224803825301966107

Dziś poszukałem, i dostałem potwierdzenie, że byli małżeństwem i że on się zabił rok temu.
Konkretnie info że nie żyje, mam od dwóch osób powiązanych z nim.
Chyba nie ma sensu dawać screenów rozmów? To prywatni ludzie.

Sprawdziłem jego aktywność w sieci, i nie ma żadnej od roku.
Ostatnie co znalazłem to Tiktok z 7 lip 2023.

Ja śledziłem vlogi Pasuta, przez to też Wiksawiktoria, więc widziałem teledysk, więc zobaczyłem w jej vlogu z Paryża kolesia podobnego do tego z teledysku.
A po plotkach od Marconia, sprawdziłem resztę.

#boxdel #marcon #natanmarcon #famemma #pasut #wiksawiktoria #wataha #wardega #goats #bannda
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@look997: Jedna rzecz mi się nie klei, jaka przerwa była między tym jak wiksa zerwała z pasutem a poszła do goatsów i tam z ulikiem kręciła ? rok czy dwa ? I co by małżeństwo miała ? xD Teoretycznie tak, ale to dosyć mocno naciągane. Przynajmniej w mojej opinii, dodatkowo info od kumpla pdf Macronia, co cały czas ma wrzucić mocny film z dowodami a nic się takiego nie dzieje.
  • Odpowiedz
@look997: commentery już nie ma. Teraz sobie bezpiecznie cytują, niestety tworzą nowych treści. To Twój reserach się zmarnuje?
  • Odpowiedz
@look997: dobra robota ładnie wykopane, warto żeby ludzie o tym wiedzieli i c--j z paranoikami i tak nic nie przykryje afery kolbasowej bo chmurkę dziad podtrzyma sam kanałem dostawczym. Smutna sprawa szczególnie po sprawdzeniu teledysku gdzie wyglądali na szczęśliwych. No nic chłopaki miejcie się na baczności i nikt nie jest wart tego żeby odebrać sobie życie.
  • Odpowiedz
@look997: pamiętam że po zerwaniu tej wiktorii odwaliło i szukała wszędzie poklasku i pamiętam ten vlog z Paryża, mówiła że ma nową miłość, no cóż szkoda chłopaka a tego szlaufa niech j3bie pies
  • Odpowiedz
rok czy dwa ? I co by małżeństwo miała ? xD Teoretycznie tak, ale to dosyć mocno naciągane.


@lentilek: chłopie, typ się z-----ł, bo go d--a zdradziła. Ewidentnie niestabilny emocjonalnie, mocno romantyczny, zabujał się po uszy i po miesiącu czy dwóch się oświadczył. P------e, ale jak najbardziej prawdopodobne.
  • Odpowiedz
@look997 brawo pasuje, znam takich artystów bo dla jednego rzuciła mnie moja była ( ͡° ͜ʖ ͡°) cytując jej słowa "z nim w jeden dzień przeżyje tyle co z tobą w tydzień" no i pożyła sobie z nim pół roku zanim zrobił magika chłop.

Z takimi 'artystami' niepoprawnymi romantykami kobiety często czują się jakby znowu miały naście lat, zamiast zrobić jej śniadanie to weźmie ją na piknik nad rzeczką itp. Pełen rollercoaster emocji, trochę miłości i nie zdziwiłbym się, gdyby Wiksa zaręczyła się z nim po pół roku sielanki.

Pomijam, że gość wygląda jak typowy użytkownik benzodiazepin, czy innych leków więc niestabilność emocjonalna jest tu wpisana w rachunek. Zaśmiałbym się na głos, gdyby okazało się, że gość miał
Ch0senIndygo - @look997 brawo pasuje, znam takich artystów bo dla jednego rzuciła mni...

źródło: biseks

Pobierz
  • Odpowiedz
@look997: @youngmlody3456 musiałem usunąć swój wczorajszy wpis bo słabo zamazałem dane znajomych i dało się ich wystalkować.
Long story short dla osób które nie widziały mojego wpisu, po wpisie OP'a zdałem sobie sprawę, że lata temu "poznałem" Feloxa na jam session i mamy dużo wspólnych znajomych. Napisałem dzisiaj do jednego znajomego, żeby zweryfikować czy OP nie kłamie, no i miał rację. Felox popełnił s---------o i był w związku z
vencik1 - @look997: @youngmlody3456 musiałem usunąć swój wczorajszy wpis bo słabo zam...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@Pomnik_czynu_Medycznego: No ja go w sumie rozumiem, bo rzeczy zaczynają wkraczać na trochę inny lvl jak kogoś znałeś i coś wiesz, a inaczej jest jak robisz sobie CSI Wykop zupełnie przypadkowych ludzi z przed komputerka. Ja w temacie potwierdzam to na co już zostało rzucone światło dzienne i w tym temacie chyba się już nie będę udzielać.
  • Odpowiedz
  • 0
Co do samobójstwa to jest prawda. Potwierdziłem to w dwóch źródłach. W czerwcu rok temu miał pogrzeb.


@ims1337: A dlaczego jeszcze w lipcu rok temu ma coś wrzucone na Tiktok? To ktoś inne wrzucił za niego, po jego śmierci?
  • Odpowiedz