Wpis z mikrobloga

Były mąż dziewczyny Ulfika się zabił, bo ta go zdradziła - ploty od Marconia,
Wiem kto to, i napiszę jak to znalazłem, bo interesowało to wykopowiczów.

Marcoń powiedział, że Wardęga mu powiedział, że Wiksawiktoria, miała męża, między Pasutem a Ulfikiem.
I tego męża zdradzała z ziomkiem Boxdela, on się dowiedział, zagroził jej naklejając plaster sobie fentanylu (niby przeciwbólowy), i że naklei drugi plaster, jeśli ta wyjdzie, i będzie go dalej zdradzać. Ona wyszła, on nakleił plaster, i umarł. S---------o przez zdradę.
I że Wardęga przez to nie lubi Wiksawiktoria.
https://x.com/1901Olson/status/1830730323992420475

Ale Marcoń to farmazon, i lepiej to sprawdzić.
Tak się składa, że coś niecoś wiem, i coś niecoś sprawdziłem.

Mam potwierdzenie, że Wiksawiktoria miała kogoś za męża, że on się zabił, i nie żyje od roku.
To info od osoby powiązanej z jej mężem. Po prostu zapytałem i mi to napisał.

Nie mam ani potwierdzenia, ani zaprzeczenia info o zdradzie, ani o plastrach fentanylu.

Kto był jej mężem? - To on:
https://pmalternatywna.pl/2022/09/20/felox-singiel-kisiel/
Nie spisuję danych, kto chce, sobie wejdzie i przeczyta.

Tam widać info o teledysku, w którym z nim wystąpiła.
Teledysk jest o ich miłości. Teledysk nie musi opisywać faktów, ale to nie jest wszystko.

Byli razem w Paryżu, co widać na vlogu (już niedostępnym) Wiskawiktoria z 24 paź 2022.
Zapisałem sobie ten fragment: https://streamable.com/d5a4jm
To maks, który było widać na tym vlogu. Generalnie Wiksawiktoria nie pokazywała swoich związków po Pasucie. O Ulfiku też wiadomo tylko ze szczątków informacji.
Fragment twarzy, włosów, białego kolczyka wystarczył, żeby go skojarzyć z kolesiem z teledysku. Możecie sobie sami porównać.

Wiksawiktoria ma psa "Felka":
https://www.instagram.com/felek.felicjusz/
Jej pies jest na Tiktoku jej męża z 22 kwi 2023:
https://www.tiktok.com/@johnfelox/video/7224803825301966107

Dziś poszukałem, i dostałem potwierdzenie, że byli małżeństwem i że on się zabił rok temu.
Konkretnie info że nie żyje, mam od dwóch osób powiązanych z nim.
Chyba nie ma sensu dawać screenów rozmów? To prywatni ludzie.

Sprawdziłem jego aktywność w sieci, i nie ma żadnej od roku.
Ostatnie co znalazłem to Tiktok z 7 lip 2023.

Ja śledziłem vlogi Pasuta, przez to też Wiksawiktoria, więc widziałem teledysk, więc zobaczyłem w jej vlogu z Paryża kolesia podobnego do tego z teledysku.
A po plotkach od Marconia, sprawdziłem resztę.

#boxdel #marcon #natanmarcon #famemma #pasut #wiksawiktoria #wataha #wardega #goats #bannda
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@look997: Pamiętam jak pisałeś, że wystalkowałeś tego faceta wiksy. Jeżeli on faktycznie się zabił to jest to tragicznie przykre. A sama wiksa początkowo sprawiała zaskakująco dobre wrażenie jak na świat influ. Jeżeli te tragiczne info jest prawdziwe, to sprawdza się tylko stara maksyma mówiąca, że świat influ jest bardzo zły....
  • Odpowiedz
  • 0
@Smok_Baltazar: Masz potwierdzenie również od vencik1 i ims1337, a i mirvbel znalazła RIP w komentarzu na jego mediach społecznościowych.
Także małżeństwo i s---------o bym traktował jako pewnik.
  • Odpowiedz
  • 0
@Smok_Baltazar: Yhy.
Dla mnie ona jest taka "yes girl", Pasut jej bardziej dla żartu zaproponował chodzenie na nagrywkach Abstrachuje, to się zgodziła i potem poszło... Ten jej mąż szybko się zabujał i też się szybko zgodziła... Ulfik coś tam poświrował na Aferkach, i cyk, i poszło... Być może ten inny ziom Boxdela też ją na to bolcowanie łatwo namówił...
  • Odpowiedz
@Smok_Baltazar: myślę, że z psychologicznego punktu widzenia, jak najbardziej uzasadnionym jest przypuszczanie, że związek z Wiksą miał wpływ na obecne losy Roberta...
  • Odpowiedz
myślę, że z psychologicznego punktu widzenia, jak najbardziej uzasadnionym jest przypuszczanie, że związek z Wiksą miał wpływ na obecne losy Roberta


@a5f5c1: Żeby być uczciwym trzeba przyznać, że na pewno oboje są zwichnięci od czasów zanim byli razem. Kto na kogo miał gorszy wpływ ciężko powiedzieć. Równie dobrze, może to Wiksa zdradzając tego męża / narzeczonego rekompensowała sobie jakieś krzywdy ze strony Pasuta. Nie wiemy.
  • Odpowiedz
Przecież ten jej „narzeczony” to był cpun i opiatowiec. Szkoda wrażliwego chłopa, ale cóż, tak się kończy jak się bierze za ciężkie d---i
  • Odpowiedz
@Smok_Baltazar: nie wiem czy można to rozpatrywać pod względem gorszy/lepszy - to kwestia perspektywy, ale jeśli mówisz o normach przyjętych w otaczającym społeczeństwie, to okej.

Często bardziej uczuciowi/romantyczni partnerzy wchodzący do związku z mniej uczuciowymi, mogą przejąć cechy partnera mniej uczuciowego ze względu np. na dostrzeżenie to jako bardziej praktyczne podejście do życia - np. "ona mam na mnie wywalone, a ja przynoszę jej kwiatki", "ja sprzątam, gotuję, a on
  • Odpowiedz
  • 0
Przecież ten jej „narzeczony” to był cpun i opiatowiec. Szkoda wrażliwego chłopa, ale cóż, tak się kończy jak się bierze za ciężkie d---i


@nnzftw: Skąd to info?
  • Odpowiedz
@look997 wspólni znajomi niestety. Kojarzę gościa (nie wiedziałem nawet, że byli razem). Typ był uzależniony od oksykodonu, helupy, morfiny i właśnie fenta
  • Odpowiedz