Wpis z mikrobloga

Ja wiem, że to będzie # niepopularnaopinia, bo lepiej jest węszyć spiski wykopowo-deweloperskie, niż dowiedzieć się gdzie tak na prawdę leży problem "cenzury" tagu dla niezalogowanych.

Pamiętacie tą słynną listę słów "zakazanych", która jest automatycznie cenzurowana dla niezalogowanych? Gdzieś w skryptach związanych z tą listą jest błąd, który psuje wykop, jeżeli zastosujemy "zakazane" słowo plus pewien niewidoczny znak. Tutaj więcej

A teraz przejrzyjcie tag i znajdzie użytkownika, który wypisuje "niedozwolone" słowo. Następnie wejdzie na ten wpis będąc niezalogowanym.
PRZYKŁAD TUTAJ I co? Raz widać wpis, a raz nie widać.

A jak wejdziecie na konto autora wpisu, to zobaczycie, że on to robi w różnych miejscach. I cyk mamy tego agenta deweloperów, który chce psuć wykopkom walkę z deweloperami. Białek to pewnie teraz się zajada rogalami od deweloperów za wprowadzenie cenzury

#nieruchomosci
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Imperator_Wladek: Hmm, z wyłączonym JS-em tag normalnie zwracał posty z pierwszego htmla i tego znaku nigdzie tam nie miał. Może coś jest na rzeczy, ale z tego co wiem żaden inny tag się nie wywalił, więc to trochę burzy tę teorię.
  • Odpowiedz
@Simple-Man: wcześniej widziałem twój wpis o błędzie, a później zorientowałem się, że ktoś losowo używa na tagu "niedozwolonych" słów i połączyłem kropki.

Coś czuję, że wpisy o cenzurze będą wisiały w gorących, a o moim wyjaśnieniu zaraz wszyscy zapomną, bo trudno będzie się przyznać do błędu, że wierzyło się w cenzurę deweloperską. A to był tylko błąd wynikający z ułomności wykopu i z działalności pewnego śmieszka
Imperator_Wladek - @Simple-Man: wcześniej widziałem twój wpis o błędzie, a później zo...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@Imperator_Wladek: @JaNieGejJaPapiesz no niektórzy tutaj się nieźle odkleili xD Na wykopie obowiązuje odmiana brzytwy Hanlona - brzytwa Białkowa: "Nie należy domniemywać złej woli, jeśli coś daje się zadowalająco wytłumaczyć s-----------m technicznym wykopu''. K---a od lat mało co działa w pełni poprawnie na tym gównoportalu a ludzie jeszcze się nie przyzwyczaili i szukają spisków xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Imperator_Wladek z ciekawości. Jesteś w stanie Miras wytłumaczyć co oni mogli pokręcić po stronie kodu że tak się działo? Jakąś walidacja czy parsowanie tekstu się wywalali?
  • Odpowiedz
Gdzieś w skryptach związanych z tą listą jest błąd, który psuje wykop, jeżeli zastosujemy "zakazane" słowo plus pewien niewidoczny znak.


@Imperator_Wladek: Jednego jestem pewien - jeżeli kiedykolwiek trafi do mnie CV z "Wykop Sp. z o.o." w historii zatrudnienia, to trafi do kosza bez czytania dalej.

A poza tym uważam, że Administrację należy w͏y͏p͏i͏e͏r­͏d͏o͏l͏i͏ć. (wyjaśnienie)
  • Odpowiedz