Wpis z mikrobloga

#citybreak #wakacje #loty

Szukam jakiegoś portalu który pomoże mi wybrać miejsce gdzie pojadę na długi weekend / CityBreak w listopadzie

- Mam wybrane lotnisko #krk #krakow #balice (W razie czego może być jakieś inne lotnisko w tej części polski - do ogarnięcia)
- Chcę polecieć na długi weekend albo 1.11 - 3.11 albo 9.11 - 11.11 tak na 3 dni aby nie brać urlopu w pracy.
- Najlepiej aby w piątek lub sobotę był wylot z rana 6 - 10 z polski
- Powrót w niedzielę lub poniedziałek południe lub popołudnie czyli 12 - 20 (tak aby jak najwięcej czasu spędzić na miejscu)
- Gdzie? Jestem otwarty na propozycje byle było nie więcej niż 4 godziny lotu

Możecie polecić jakiś portal który pomaga szukać takich okazji / możliwości? Próbowałem na #skyscanner ale nic ciekawego nie złapałem

#lotnisko #samolot #samoloty #dlugiweekend #urlop #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Turysta10:
Tanio (hehe cebula deal), idealnie w długi weekend (przecież nie będę brał wolnego hehe, najwyżej jeden dzień, albo pół dnia, nie więcej), z określonej grupy lotnisk (tu mieszkam, nie będę nigdzie jeździł), blisko - parę godzin, szkoda czasu i brakuje jeszcze "dobrze aby jakieś ciepłe strony były"
brzmi jak idealna oferta, którą ktoś ci podsunie samemu nie korzystając?
No albo idealna wyszukiwarka - najlepiej której wszystko jw. to można podać i znajdzie ci odpowiednio dużo wariantów, aby jaśniepan mógł sobie wybrać to, co Tobie się żywnie podoba
No i dwa miesiące przed terminem zacząłeś szukać - szkoda, że nie dwa tygodnie. Przecież nie możliwe, że ludzie takie terminy wychwytują rok wcześniej i najlepsze oferty
  • Odpowiedz
Noclegi albo na Booking.com albo Google Maps i pozniej wysyłasz maila bezpośrednio do hotelu z prośbą o rezerwację. Ewentualnie Airbnb.pl


@Aerwin: nie bierzesz przez booking tylko przez bezpośrednio przez hotel?
  • Odpowiedz