Wpis z mikrobloga

Byłem u izy na live. Ona nie wiedziała że ta jej firma po raz dziesiąty zmienia nazwę (kłamie bo pewnie z tego były te szkolenia, jak to zataić xD). Stwierdziła że działa od roku i nie interesowała sie tym co było wcześniej. To ją uświadomiłem że Grzegorz baryle, FRANEK RUMAK, Łukasz Spórna usłyszeli zarzuty w 2022 dlatego pozmieniali nazwy firm.
Podobnie jak firma WorldVentures z którą jeżdżą na grupowe wycieczki i która j---e ich na kase żeby mogli robić zdjęcia.
Dla śledzących tag to nic nowego bo wszystko jest tu https://finanse.uokik.gov.pl/tag/igenius/
Iza jest wspaniała <3 on potrafi sie wysprzęglić niechcący, podobno wciąż chodzi na praktyki z ratownictwa medycznego i coś tam studiuje :D między czasie inwestuje w Forex... ogólnie to... nic więcej nie zrozumiałem. Stwierdziła że ona nie ma wady wymowy, tylko sepleni lol.
Starałem sie być powściągliwy żeby za szybko nie wyłapać bana. Ale i tak wyłapałem po wspomnieniu że Wisepro Foctral i Vital Trading dostali kary za oszustwa i menadżerowie kary finansowe więc również pozmieniali nazwy i dalej oszukują.
#frajerzyzmlm
Hunchbacked - Byłem u izy na live. Ona nie wiedziała że ta jej firma po raz dziesiąty...

źródło: 7defd043fbf4ce15579d37ba72c25063b77de7b032ae270801b63747ba714314

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hunchbacked:

podobno wciąż chodzi na praktyki z ratownictwa medycznego i coś tam studiuje


Może jednak ma trochę oleju w głowie albo rodzice postawili warunek.

Po tym jak im siądzie rekrutowanie ludzi, trzeba będzie zrobić „exit scam”, a takie Izunie zostaną wydymane na kasę. Potem trzeba będzie sobie znaleźć normalną pracę
  • Odpowiedz
@Hunchbacked
Większość z nich działa tak, że jak zadajesz pytania o Inevstview, Kuverę, wyroki skazujące w USA za oszustwa finansowe właścicieli Investview itd. To albo Cię oleją, albo zwyzywają. Oni doskonale wiedzą w czym siedzą, szopka w stylu "ja nie wiem, ja robie w cholerę szmalu na tradingu" trzymają dla tych, dla których zdjęcie z torbą z LV to wystarczający dowód na duże zarobki.
  • Odpowiedz
  • 6
@josedra52: Nie wiem czy widziałeś poprzedni mój wpis :D
https://wykop.pl/wpis/77971255/iza-ostatni-raz-w-staniku-byla-widziana-w-lipcu-20
Tutaj iza jest w sukience moro, czyli impreza z rozdawaniem dyplomów i statuetek. Wynajęta sala i zaproszone osoby które wciągnęły w ELITE przynajmniej 10+ To też gwarancja że nie będą robić wiochy, czyli zaufane osoby. Każdy kręci swój filmik i wrzuca na instagrama. Jak widać ten biznes najlepiej idzie kobietom. Szczują cycem i wciągają nieogarniętych chłopaków.
  • Odpowiedz
  • 5
@moj_wykopowy_login: Łapią ludzi którzy nigdy nie grali na giełdzie, btc, forexach, revolutach. W teorii po wykupieniu elite z ich reflinka czyli np izy za 3400zl iza pokaże im gdzie sie zarejestrować co klikać. Co oznaczają czerwone słupki a co zielone. Iza z reflinka dostaje swój % i szuka kolejnych. Tylko że jak już wykupisz elite to musisz płacić tez abonament miesięczny bo inaczej jesteś opuszczany przez swojego mentora. I jesteś
  • Odpowiedz
  • 3
@moj_wykopowy_login: Iza spłaca kredyt. Ale dobrze jej idzie naciąganie ludzi więc dostaje przelewy z reflinków, bo nie wierzę że na forexie coś zarabia. Grunt że sie tym cieszy. z reflinka dostaje 360zł czy na giełdzie zarabia? niby mają sygnalistów którzy informują kiedy kupować i kiedy sprzedawać. Ale takich samych mamy na wykopie. Wtopili wszyscy.
  • Odpowiedz
@moj_wykopowy_login: jest cala masa ludzi ktorzy sie na to lapia i tak jak powiedial kolega wyzej, z reguly osoby te sa mamione marzeniami o bogactwie, nie wiedza nic o rynkach finansowych i mysla ze pieniadze leza na ziemi i - ze trzeba sie tylko schylic ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale tak, generalnie nie tylko szczyle po 18 lat sie lapia, czasem ktos starszy nawet moze jeszcze
  • Odpowiedz
@moj_wykopowy_login: piramidy nie zarabiaja na graniu, to tylko podpucha, prawdziwa kasa jest z polecen i tak iza cisnie zeby nazbierac osoby, albo wie ze trading sie nie sprawdza i nie probuje albo nie wie i probuje ejszcze swoich sil albo gra aktorke i mowi ze gra.
  • Odpowiedz