Wpis z mikrobloga

@WhiskeyIHaze: powiem tak, napewno nie byl to on jeden, co z chlopakiem ktory trafil do psychiatryka ? MRGH byl przyjacielem, multi w tym samym towarzystiwe itp. wiadomo ze to tylko teoria ale po co mial by biegac dla niego tylko jeden Malolat ? bez sensu
  • Odpowiedz
poszperaj wiecej


@Dzejkobsoneros: a ty kolejny marcoń? jak coś wiesz to daj podaj info a nie się bawisz w jakieś półsłówka. Tylko mi nie wyskakuj z historią, że jego kumpel się naćpał koksem u bombla i wylądował w psychiatryku bo to się ni jak odnosi do tego, że bombel chciał zostać baronem narkotykowym i szukał sobie odbytów wśród jakiś małolatów xd
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: nie nie, nie chce mi sie znowu doszukiwac. ale jest i o nim o o jego ziomku co trafil do psychiatryka przez boxdela i niewiadomo czemu itp. jest w c--j rzeczy co sa normalnie dostepne. na tem moment moge tylko mowic bo na ta chwile nie chce mi sie nawet szukac ale potem jak bede mial czas to moge powysylac co i jak
  • Odpowiedz
w c--j rzeczy to nie znaczy ze na kazdej stronie to znajdziesz o to mi bardziej chodzilo. idiole ? ile ty masz lat ze stwierdzasz po tym jak pisze o tym ze sa inne sprawy co sa tak samo tuszowane jak ten wypadek (nie jeden wypadek) i nikt o tym nie mowi. mam rodzine, jaram tylko nawet alko nie tykam od kilku dobrych lat nie opisuj swoja miara
  • Odpowiedz