Wpis z mikrobloga

W ten sposób osoby pozornie oczytane okazują swoje wąskie horyzonty myślowe. Ze smartfona można korzystać również w celu rozwoju, na przykład słuchając audiobooków. Nie wspominając już o tym, jak bardzo jest to bodyshaming... Chociaż, szczerze mówiąc, ludzie, których mocno pochłania książka, faktycznie zapominają o jedzeniu.
#ksiazki #swiat #audiobook #japonia
SaintWykopek - W ten sposób osoby pozornie oczytane okazują swoje wąskie horyzonty my...

źródło: temp_file807256186024045867

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SaintWykopek: Według stereotypów to osoba czytająca tylko i wyłącznie p---o książki typu 50 twarzy greya jest lepsza i mądrzejsza niż osoba korzystająca z telefonu do edukacji i czytania w nim książek edukacyjnych (ʘʘ) stereotypy to stereotypy, ich się nie aktualizuje za bardzo i nie bierze pod uwagę tego, że książki mogą być ryjącym mózg syfem, a osoba zapatrzona ciągle w telefon może się rozwijać i robić
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: to chyba konsola do gier a nie smartfon w jego rękach. No i tu też możemy się kłócić że na gameboyu też możesz sobie audiobooka odpalić (chyba, nie wiem nie miałem), albo że wśród gier też można znaleźć wartościowe produkty a nie tylko zabijacze czasu. Ale że to rzeźba ma to po prostu symbolizować "proste rozrywki", ja przynajmniej tak to rozumiem.
  • Odpowiedz