Wpis z mikrobloga

  • 12
@sylwke3100: są takie dwa miejsca, które zrobiły na mnie wrażenie. Ale tylko pierwsze można powiedzieć, że jest ładne. To Kiribati wieczorem, no piękny bajkowy wręcz widok. Ale chyba większe wrażenie zrobił na mnie Wałbrzych, choć byłem tylko przejazdem. Na szczęście za dnia.
  • Odpowiedz
@sylwke3100: jedna z niewielu piaszczystych plaż w Japonii, kilka godzin pociągiem od Tokio. Pacyfik, fale, surferzy i wzgórza otaczające miejsce. Idąc na to miejsce czułem się jak w filmie Ghibli. To wszystko na półwyspie Izu
  • Odpowiedz
@sylwke3100: uuu ciężkie się trafiło.

Widok na parlament węgierski płynąc o zachodzie po Dunaju (ale to ma dodatkowe punkty za zrealizowanie marzenia)
Góry przeklęte w Czarnogórze.
Wschód słońca i tworzące się mgły nad Doi Chiang Dao w Tajlandii.
Uliczki Monemwasi skąpane południowym słońcem
  • Odpowiedz
@sylwke3100: Widziałem rzeczy, którym wy ludzie nie dalibyście wiary. Statki szturmowe w ogniu sunące nieopodal ramion Oriona. Oglądałem promieniowanie skrzące się w ciemnościach blisko wrót Tannhausera. Wszystkie te chwile zostaną stracone w czasie jak łzy w deszczu.
  • Odpowiedz
@sylwke3100: sporo miejsc na świecie widziałem, wszędzie znalazły się piękne widoki, ale taki nasz Tatrzański Park Narodowy z Doliną Pięciu Stawów i granicą Polsko- Słowacką niczym im nie odstaje
  • Odpowiedz