Wpis z mikrobloga

#wykop30plus #afera
Wejdźcie Sobie na Wykop bez logowania i zobaczycie czym jest ten portal, jacy są jego główni użytkownicy i dla kogo moderacja poświęca najwięcej uwagi.
Ja zapomiałem że to ściek dla gimbazy . Ostatnia afera z pokazuje że takie sprawy mają o połowę mniejsze zasięgi niż wpisy o fame i jakichś galach. Tu się nic nie zmieni i droga jest w jednym kierunku by wyprzeć starych użytkowników którzy próbowali mieć wplyw na to co się tutaj dzieje .
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 72
@Rasteris: bo to główny target jest , nowe konta powstają głównie ze względu na aferki i żeby dowiedzieć się czegoś nowego o Swoich gwiazdach .
  • Odpowiedz
@R-87: Ale kogo masz na myśli pisząc starych użytkowników? Tych którzy ciągle spamują polityką i piszą o blackpilach?

Najlepsi użytkownicy już dawno stąd uciekli.
  • Odpowiedz
@R-87: \
ja mam zablokowane te wszystkie z-----e tagi typu FAME MMA, przecież tego się nie dało czytać... jak te dzieci podniecały się czyimś życie, ja jebeee, to jest taka patologia, że to się nie mieści w moim brazylijskim orzeszku []
  • Odpowiedz
takie sprawy mają o połowę mniejsze zasięgi niż wpisy o fame i jakichś galach


@R-87: niestety, taki trend nie tylko tutaj. Na YouTube filmy, gdzie np. ktoś w garażu zbudował samochód od podstaw mają 100x mniej wyświetleń niż jakieś głupoty nie wnoszące żadnej wartości dodanej ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@R-87 ja mam te tagi poblokowane na szczęście i nie widzę aż tyle. Ale nawet w incognito nie ma dramatu.
Ale też ogólnie pewnie z gówniarzy wyciągają większy hajs niż ze starych. My jesteśmy jeszcze przyzwyczajeni, że w Internecie jest wszystko za darmo, to młodzi kupują subskrypcje

@zimny_ocet: Hejto próbowałem, ten portal jest niestety w zasadzie martwy.
  • Odpowiedz