Wpis z mikrobloga

  • 516
@officer_K: To ma swoją nazwę chyba. Bodajże schizofrenia. Mam takiego kumpla co nie jest w stanie utrzymać roboty bez brania leków od psychiatry, bo ma urojenia, że go w robocie podsłuchują i szpiegują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 484
@officer_K: ona jest bardziej stuknięta niż myślałem xD Ale widać, że ona chyba na serio myśli, że von der Leyhen traktuje ją jako jakiegoś wroga xD

Tymczasem Ursula tyle o niej pewnie wie, że zerknęła na jej przynależność partyjną. Dowiedziała się, że jest we frakcji z AfD, a przecież jako Niemka doskonale zna AfD. Stwierdziła, że to jakaś faszystka, machnęła ręką i poszła sobie dalej xD Ona myśli, że UvdL
  • Odpowiedz
To ma swoją nazwę chyba. Bodajże schizofrenia. Mam takiego kumpla co nie jest w stanie utrzymać roboty bez brania leków od psychiatry, bo ma urojenia, że go w robocie podsłuchują i szpiegują ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Jariii: dokładnie to schizofrenia paranoidalna
  • Odpowiedz
@officer_K: ona jest bardziej stuknięta niż myślałem xD Ale widać, że ona chyba na serio myśli, że von der Leyhen traktuje ją jako jakiegoś wroga xD


@Gours: raczej p------i farmazony jakich oczekuja od niej jej wyborcy
  • Odpowiedz
@Gours niekoniecznie stuknięta, jest też szansa że mówi tak specjalnie by siać spiskowe teorie wśród swoich szurskich wyborców i grać w politykę oblężonej twierdzy.
  • Odpowiedz