Wpis z mikrobloga

@vieniasn: mnie normalnie by to nie śmieszyło, gdyby nie fakt, że chłop gadał i śmieszkował z obcymi dziewczynami na kamerkach i publicznie to streamował do publiki swoich widzów. Dla mnie czyli dla chłopa normalnie mającego dziewczyny i nieraz poznającego dziewczyny na imprezach byłoby to stresujące i bym miał z tym problemy. Problemem byłoby dla mnie gadanie na trzeźwo z obcymi laskami na kamerkach jak i robienie publicznych streamów ze swoim
  • Odpowiedz
@Bananek2: te strymowanie też trenował, chyba dość długo. Wg mnie to dwie różne kwestie, gadanie przez neta i robienie czegoś w realu. Widocznie dla qewa to sukces skoro się tym chwali. Ja tam trzymam kciuki za niego.
  • Odpowiedz
@Kidkudi: też nie mam nic przeciwko różnym s-----------m i fobiom społecznym, ale chłop sprawia wrażenie jakby miał cygańską niepełnosprawność, a nie prawdziwą. Jak ktoś jeżdżący na wózku wstaje i robi salto to poddaje w wątpliwość swoją niepełnosprawność

te strymowanie też trenował, chyba dość długo


Co to znaczy, że trenował?
  • Odpowiedz
@vieniasn porównujesz kalekę na wózku do gościa który robi streamy a teraz się chwali że umie herbatę nalać. Spójrz na ten komentarz i pomyśl nad nim chociaż 5 sekund.
  • Odpowiedz