Wpis z mikrobloga

@saakaszi Jak to zwykle czepianie się pierdół gdy gospodarka pada,binflacja rośnie, stopy stłamszą inwestycje a energia droga jak nigdy. Co robią polaczki zastanawiają się czy polityk opozycji powiesił plakat zgodnie z prawem czy niezgodnie. #bekazpodludzi
  • Odpowiedz
@saakaszi: czy na zdjęciu jest ten ekspert, który pisał na Twitterze, że będzie nabywał akcje swojej firmy, nie wiedząc, że jako skądinąd insider nie może tego robić? XD w sensie pisać o tym na tt
  • Odpowiedz
@saakaszi: wał to jest na wykopie z trollami Tuska xd a beknąć możesz co najwyżej po obiedzie bo gdyby Memcen był głupi jak większość piwniczaków tutaj to by siedział i płakał mając najniższą krajową w Januszexie a nie 50 baniek majątku XD
  • Odpowiedz
@saakaszi: Jestem podróżnikiem z przyszłości. PKW nic mu nie zrobiła, a wynik miał marny. Więcej nie mogę powiedzieć bo czasoprzestrzeń by implodowała.
  • Odpowiedz
@Parker_: fikołek w sekcie? Może ty pracujesz w cyrku ja tylko pytam czy jak się poświęca 80% czasu antenowego w TVP dla partii rządzącej to to nie jest prowadzenie kampanii za publiczne pieniądze
  • Odpowiedz