Wpis z mikrobloga

Obejrzałem w końcu po latach American Psycho i trochę beka, że różne #sigma #przegryw się z nim identyfikują xD. Typek to bananowy dzieciak i oskarek deweloperski, który dostał od ojca stanowisko w firmie i nic nie robi poza nakładaniem sobie maseczek i drinkowaniem z innymi bananowcami, aż mu o------o z nieróbstwa i zaczął sobie wkręcać, że jest chłodnym mordercą, a tak naprawdę jest cipą, którego nikt nie bierze na poważnie xD

#redpill #blackpill
#americanpsycho
yahoomlody - Obejrzałem w końcu po latach American Psycho i trochę beka, że różne #si...

źródło: 549a56c459e370e1fef682eff2c7be081c900f43bce35b27b3af276cff21b109

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@phonekonto bohater filmu maska był lubianym, mądrym i charyzmatycznym gościem. Miał cały gang motocyklowy za sobą. Wszystko to zyskał mimo wyglądu, co to ma z przegrywem wspólnego? Obraża dla bohatera maski
  • Odpowiedz
@TooFast W sumie. Faktycznie bohatera Maski, nie dało się nie lubić i emanował empatią. Błąd logiczny, wybacz.

BTW. Nie miało być cyklu mikroblogera u Ciebie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@phonekonto miał, ale teraz jest tak jakoś kretyńsko, że usuwasz konto i nie ma nawet żadnego znaku przy nicku typu “konto w trakcie usuwania”. Zalogowałem się czy wszystko jest ok i pewnie przerwałem procedurę. Ogarnie się dzisiaj. I to nie jest cykl mikroblogera, tylko mnie to zwyczajnie zaczyna nudzić:)
  • Odpowiedz
@TooFast Generalnie to trwa teraz jebitne 30 dni, bo nawet tego im się nie chciało porządnie zrobić :/ A co do nudy to w sumie rozumiem, chłopaki trochę się powtarzają często.
  • Odpowiedz
@Slamowir Nie ma. Są dwie drogi: usuwasz z panelu - 30dni na usuniecie i nie możesz się logować, ale Twoje konto nadal wisi.

Druga droga: piszesz łaskawie do nich na kontakt i usuwają w ciągu nie wiem 2h? Chociaż czas trwania to zależy czy akurat ktoś tam usuwa scat po nocy.
  • Odpowiedz
@yahoomlody ogólnie ta internetowa kultura sigm to jest kabaret.
Próbują się kreować na niezależnych itd. Takie antyalfy trochę a biją sobie konia do właśnie takiego wzorca.
  • Odpowiedz
@yahoomlody świetna recenzja, cxytalbym więcej takich xD
Napisz co sądzisz o taksówkarzu, bo ja zdania takiego jak @JimLahey88 jakiś film o Anonie co miał chory łeb i poszedł na k---y. Oglądałem ten film z 10 lat temu, ale kompletnie nie chciałem do niego wracać
  • Odpowiedz
zaczął sobie wkręcać, że jest chłodnym mordercą, a tak naprawdę jest cipą


@yahoomlody: tego akurat nie wiesz, celowo zakończenie jest dwuznaczne. Cały sens filmu ci koło nosa przeleciał, trochę przykre XD
  • Odpowiedz