Wpis z mikrobloga

Kogoś chyba pogięło, McFlurry w #mcdonalds już po 11,40 xD
O obecnej i tej sprzed kilku lat objętości nawet nie wspomnę, do tego jesz go drewnianą pełną zadziorów łyżeczką odbierającą mu resztki smaku.
Absolutnym hitem jest 0,60 zł dopłaty środowiskowej za tekturowy kubeczek xD
Przy zamówieniu zapytałam czy skoro maszyna nalewa zawsze tą samą ilość to mogę dać im swój kubek i przez to być jeszcze bardziej eko - nie ma takiej możliwości ( ͡º ͜ʖ͡º)

#w---w #ekologia #bekazlewactwa #skubaniep0laka
Tynka02 - Kogoś chyba pogięło, McFlurry w #mcdonalds już po 11,40 xD
O obecnej i tej ...

źródło: temp_file7344185013087135338

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tynka02 „eko dopłata” - tak się teraz nazywa dodatkowe zdzieranie pieniędzy z ludzi. Ja od początku piertole to całe „eko”, które służy tylko do jepania wszystkich wkoło na kasę. Dobrze wiedzieć jakie tam są ceny, lata nie byłem w maku i kolejne lata mnie nie będzie wiedząc co tam się odwala i za jaką kase.
  • Odpowiedz
@Blaskun: no ale czemu frajerzy od razu? mi tam cena odpowiada, a nawet mak to tania opcja jedzenia dla mnie, bo w innych knajpach płacę więcej za posiłek z napojem
lody też w sumie nie takie drogie jak wczoraj za dwie kulki wielkości łyżki zapłaciłem 16 albo 18zł. mcflurry są ze 2x większe no ale za to dość pospolity smak, bo tam jakieś egzotyczne miałem do wyboru

oczywiście chodzi mi
  • Odpowiedz
@Blaskun: no skoro nie ma tańszej alternatywy to korzystam z tego co jest ¯\(ツ)/¯
nie będę przecież prowadził osobistej krucjaty i się męczył z gotowaniem albo jedzeniem kanapek, a w gastro klientów nie brakuje, w maku też
  • Odpowiedz
@Blaskun: akceptuje to, wiadomo wolałbym taniej ale co mam zrobić xd kupuje codziennie wiec nie można powiedzieć, że narzekam
będzie tańsza alternatywa i równie smaczna to skorzystam
w sumie to nie tylko w knajpach jem ale też z cateringów typu ślimak, tam trochę taniej
  • Odpowiedz
Przy zamówieniu zapytałam czy skoro maszyna nalewa zawsze tą samą ilość to mogę dać im swój kubek i przez to być jeszcze bardziej eko - nie ma takiej możliwości


@Tynka02: przecież to powinno być nielegalne. Znowu prawo idiotycznie skonstruowane.
  • Odpowiedz
@jerzy_s: a fakt jest taki, że te lody nie podrożały o 60gr, tak samo napoje o 30gr za kubek, kosztują tyle samo tylko przy zamawianiu jest ujęta informacja, że w cenie jest zawarta opłata za kubek, więc jaka to różnica dla kupującego? być może na paragonie też to zrobili jako osobna pozycja, nie wiem, z miesiące temu jeszcze nie było

jak ktoś ma wątpliwości to można sobie wygooglować promocje super
  • Odpowiedz
@Tynka02: tylko że od lipca MUSZĄ mieć alternatywę dla tych kubeczków za 30 groszy. Zapytaj jaka jest, choćby to był i słoik po kiełbasie mistrza Andrzeja, to spełnia wymagania
  • Odpowiedz