Wpis z mikrobloga

Ostatnio #epicgames rozdawał #gry konkretnie pakiet #fallout 1,2 i Tactics. Pomyślałem że sobie znowu pogram, ale wiecie to już nie to samo, minęło sporo czasu, zwyczajnie się odbiłem, archaiczny interface, i jakoś tak straciłem chęć. Może dam sobie jeszcze szansę i trochę czasu i się przyzwyczaję, ale trochę wątpię.

Jednak może znacie jakieś bardziej współczesne gierki tego typu, gdzie gra jest skupiona na jednej postaci, a nie na grupie.
Poza tym posiada Rozwój postaci, robienie misji, jakaś historia do ogrania, eksploracja otwartego świata, handel, fajnie jak coś będzie w klimacie bardziej współczesnym lub podobnym klimacie ALE

może być być tez jakiś h&s lub inne czasy, kiedyś bardzo mi się podobał #sacred2 #torchlight2 chociaż powiem szczerze, że jakoś nie mam ochoty na grę gdzie polega głownie na łupaniu kolejnych hord, grindowaniu i zbieraniu ton lootu jak chociażby w #grimdawn czy #poe lub #diablo4 , nie mam też ochoty na formowanie grupy jak w Pillars of Eternity, może spróbuję #baldursgate3 , ale tutaj chyba też raczej chodzi o grupę bohaterów.

Nie wiem może coś zaproponujecie, chętnie sprawdzę.

#steam #grykomputerowe #rpg #hackandslash
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak bardziej RPG, to nr.1 planescape torrent, można w ekipie, ale da się też w pojedynkę zrobić (choć trudniej, ale niekoniecznie nudniej), luknij na mało znanego King Lion też, albo udez w dystopijne disco elisium...
Jak bardziej pod h&S, to van hellsing, czy Victor vran (oba słabo docenione) mają mniej grindu, albo pochyl się nad darksiders:Genesis, czy nawet Larą temple of osiris... Nawet było coś w klimacie warhammera...
A to tylko te
  • Odpowiedz