Wpis z mikrobloga

Wykop jest niesamowity xD Jak już wszyscy w miarę zapominają o odpałach tego geniusza wykopu to nagle wchodzi cały na biało z nowym gównem i przebija dotychczasowe "świetne" zmiany wprowadzając jeszcze większy chaos xDD

Gratulacje @m__b, jesteś w mojej ocenie turbo dzbanem dla którego liczą się tylko pieniążki, a wycierasz sobie japę jakimiś ckliwymi hasełkami o portalu tworzonym przez użytkowników i jaki to wykop nie jest cudowny. Liczba aktywnych użytkowników pokazuje że odwalacie lipę i zamiast coś zmienić to wprowadzacie jeszcze więcej głupich pomysłów, które spowodują jeszcze większy odpływ xD Gratulację, tak zmarnować taki potencjał to trzeba być niezłym niewypałem xD

#wykop #moderacjacontent #nowywykop
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 0
@JasnyBanan: ale dużo mniej niż przed felernym update'm, po prostu nie ma już tylu ludzi co wrzucało dobry content ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze trochę, parę akcji i też stąd robię wypad, ściek się tu zrobił niesamowity z białkovem na czele xD
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@JasnyBanan: ja mam dodanych 70 znalezisk z czego 32 na głównej, a Ty? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sram na ten portal, mam tu konto prawie 11 lat i mam autentycznie dość tego co tu się odwala xD
  • Odpowiedz